Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti, hogy kezelitek a másságoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy kezelitek a másságotokat?

Figyelt kérdés
Leszbi vagyok és 16 éves! Most elsősorban a velem egyidős lányok véleményére lennék kíváncsi! Ti elmondtátok valakinek? De kérlek amit csak tudtok, írjátok le ezzel kapcsolatban! :)
2013. okt. 18. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy nem az ő hibája, ez egy ilyen dolog.
2013. okt. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kiráknák mindenhova egy hangfalszettet max hangero és kikiabálnám!
2013. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én először másnaposságot olvastam.
2013. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát azt azért nem olyan könnyű szerintem! A mai világban mindenki (tisztelet a kivételnek) elítéli a másikat valamiért! Ezek után még rosszabb lenne a helyzet, úgy gondolom...! :) Persze abban is vannak jó dolgok ha felvállaljuk.
2013. okt. 18. 22:10
 5/5 Macika86 válasza:
Üdv a klubban! Valamivel idősebb vagyok, de voltam én is 16. Nagyon nehéz minden. Nem fogadtam el magam, talán mai napig sem tudom elfogadni, hogy pl. nekem nem lehet igazi családom, nem lehet gyerekem, feleségem, stb. Ez hülyén hangzik, de ha nem vagy 100%-ig biztos magadban, akkor élj egy teljes életet, ne legyen hátrányod.
2014. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!