Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevallottam neki részegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallottam neki részegen hogy szeretem, mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Hello!


Tegnap én és pár ismerősöm összejöttünk szórakozni, én pedig erősen ittasan mentem haza. Egyből bedőltem az ágyba, aztán teleóról ráírtam egy lányra, aki az osztálytársam, és valljuk be, tetszik nekem.. A következőt írtam neki:

" Te figyelj, én nem értelek téged, hogy suliba eltudunk beszélgetni szépen, és még face-en is, de sokszor érezteted hogy szarsz rám.. és ez kib*szottul szar érzés nekem, mert szeretlek! "


Na ez elég érdekes volt, egyrészt azért, mert nem vagyok szerelmes.. Vagyis hát, tetszik a lány, meg minden, és nagyon szeretek vele beszélgetni.. De nem érzem azt hogy szerelmes lennék. De akkor miért csináltam ezt? Teljesen de szégyenlem magam! Ő persze elküldött melegebb éghajlatra.. Később, (ma reggel) amikor már észbe kaptam az este után, ráírtam hogy sajnálom az egészet, és hogy ittam, és azért volt az egész.. Ő pedig szó nélkül letiltott FB-ről.

Nagyon szégyenlem magam! Igazából nem is az érdekel hogy elutasított, mert mint azt elmondtam már, nem vagyok szerelmes belé.. Engem az zavar, hogy tök idiótának néz engem, és gondolom az is, akinek elmondja!


Szerintetek mitévő legyek? Nagyon szarul vagyok most is, és még itt van ez is a nyakamba!


16/F



2013. okt. 19. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a beszéd, végre a sarkadra álltál, az hogy most tetszik vagy nem tetszik tök mindegy. Többet éreztél iránta mint beszélgetőpartner az osztályból.

Legalább kiderült, hogy a csaj egy szerencsétlen, és még válaszolni sem képes.

Nem kell semmit tenned, akinek égnie kell a csaj, hogy letilt...

Egyetemen én is jártam így, szerelmet vallottam a szomszéd csajnak akivel 3-szor beszéltem életemben. Az tényleg égés volt, mert nem is ismertem.:DDD De bocsánatot kértem tőle.:D És amúgy jó ismerősök lettünk utána, de nem jöttünk össze sosem! :D

2013. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem. Igazad van teljes mértékben, és köszi a gyors választ! :)

Csak ott akadtam fenn, hogy nem érzek a lány iránt semmit sem, olyan téren.. Annyi hogy tetszik, mert tényleg nagyon szép lány, de 1001 lány van még aki tetszik nekem, és nagyon szép. :) Csak ugye ott van az hogy ittam előtte.. És ugye a legjobb gátlásoldó a pálinka! :D

De akkor mégis érzek iránta valamit, ha tényleg bevallottam neki? Létezik az hogy 'tudat alatt' szeretem őt? Nem értem magamat úgy igazából.

2013. okt. 19. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Azért csináltad, mert egy 16 éves kis sz.rházi vagy, aki nem bírja az alkoholt, ennek ellenére issza, mert menő.


Örülök, hogy segíthettem.


-Obi-Wan Kenobi

2013. okt. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem azért iszok, a kortársaimmal ellentétben, mert az menő! De ezt nyilván te tudod jobban, aki egyáltalán nem ismer, és nem tudja hogy mit miért teszek! De gondolom, ha te már nem 16 éves 'sz.rházi' vagy, akkor nagyon jól tudod, hogy mi okokból kezdhet inni egy ember!
2013. okt. 19. 12:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem azért, akkor miért? 16 évesen még nem kell alkoholizálni. Egyébként ezzel jó eséllyel elvágtad magad akkor is, ha tetszel a lánynak. A csajok megijednek az ilyen egyenes beszédtől.
2013. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég baj szerintem, ha a lányoknak egyenes beszéddel nem lehet semmit elmondani, csak ha kijátszod az eszét és úgy kerülsz mellé. Ez a baj ezzel...

16 évesen alkoholt iszik? Mi közünk van nekünk ehhez? Nem vagyunk a szülei, a családja, hogy megmondjuk neki mit tehet és mit nem.

Én is ittam, még is normális ember cseperedett belőlem, nem haltak el az agysejtjeim, nem lettem sérült, nem lettem drogos(Nagy okosak szerint ugye ma alkohol holnap heroin függőség).

2013. okt. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

NoreHadoris


Na látod. Te érted hogy miről is van szó..


Volt aki írta, hogy az egyenes beszéddel elb*sztam az esélyeimet.. Na akkor, még egyszer elmondom hogy nem szeretnék semmit a lánytól! Max barátság, és kész! Ismerem annyira, hogy tudjam, hogy mi nem illünk össze.

2013. okt. 19. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!