Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a Barátnőd/Barátod azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a Barátnőd/Barátod azt mondaná neked hogy válassz közte és a háziállatod között (mert ő kinem álhatja) kit választanál?

Figyelt kérdés
Kérlek normális válaszokat írjatok ^^

2013. okt. 19. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindig van kompromisszum, ez az egyik.

A másik: nem mindegy, hogy egy aranyhalról vagy egy lóról van szó.

Harmadik: terroristákkal nem tárgyalok. :)

2013. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az állatomat. A teknősömmel SENKI NEM SZAROZHAT!
2013. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a kapcsolat előtt kellene tisztáznotok. És mégpedig neki... Tehát ha neki nem tetszik az állítod, ne jöjjön össze veled, ne téged kényszerítsen utólag. Akkor már nem fair.
2013. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Én a háziállatot választanám. A kutyád, macskád, teknősöd vagy aranyhalad akkor is ott lesz, amikor a jelenlegi párod már lelépett.
2013. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
A háziállatot választanám. Olyan ember, aki ki nem állhatja az én háziállatom, az nem hozzám való.
2013. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem beszélő, afrikai szürke papagájom van. Ő nekem a legfontosabb.


Láttatok már ennél édesebb teremtést?


https://www.youtube.com/watch?v=nSsh1Dq3zM8

2013. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos az a papagáj*-*

Akkor jól választottam mert nekemis a kiskutyám a legfontosabb^^

2013. okt. 19. 17:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a kapcsolat ismerkedős szakaszában le lehet tisztázni. Ha akkor mondja valaki, hogy szabaduljak meg a macskámtól, mert ő utálja a cicákat, hát akkor meg is szabadulnék tőle. Mármint a pasitól. A cicám ovis korom óta velem van, együtt alszunk, hiányzom neki, ha nem vagyok ott (tapasztalat, havonta járok haza, egyértelműen látszik rajta), a nagypapámtól kaptam, egyedüli emlék, ami megmaradt tőle. Ha egy pasi arra kérne, hogy tüntessem el a kis szőrpamacsot, akkor meg se fordulna a fejemben ennek eleget tenni. Nagyon szeretem a cicám, és mivel ez a kapcsolat elején kiderülne, a pasit közel se szeretném annyira.

Az persze más kérdés, ha mondjuk allergiás a szőrére, vagy hasonló. De akkor se "dobnám ki" (nehéz is lenne, elég könnyen hazatalál, megölni meg... belegondolni is rossz), csak megoldanám, hogy ne találkozzanak.


20/l

2013. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Mindenképpen az állataimat választanám! A kutyám a legjobb barátom, ő mindig itt van nekem és tényleg meg is ért engem, nagyon okos állat!


Ha valaki engem akar, az velem kapja az állataimat is és minden mást, ha ez nem tetszik neki, akkor sarkon fordulhat és el lehet ballagni.

2013. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Már a kapcsolatunk előtt tisztáznám vele a dolgokat, és olyannal nem is kezdenék semmi komolyat, akinek gondja van bármelyik állattal is...
2013. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!