Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy valahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy valahol szeretem az összes nőt a világon?

Figyelt kérdés

Sokszor szenvedtem lelkileg miattuk, de mégsem tudok rájuk haragudni igazán. Szeretem valahol az összes nőt a világon, nagy érzelmeket vált ki belőlem valamennyiük. Az a női kifinomultság, báj, kedvesség, lélek, érintés valami varázslat a Földön. Lesz esélyem találni végre egy hűséges, csodálatos nőt?


24f :-)


2013. okt. 20. 01:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Én is szeretleeek <3
2013. okt. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Persze, vannak ilyenek. A csodálatos alatt mit értesz? Azt, hogy nagyon szép?
2013. okt. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert kanos vagy :)
2013. okt. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sokáig hibát követtem el, mert elítéltem sok mindenkit. De nagyon is szükségem van a szeretetre. Semelyik ember sem rossz indulatú eredendően, hiszen ezt. Szóval, szeretnék szeretni nagyon, és szeretlek titeket nők. Csak mindig viselkedjünk úgy, hogy tudatosan senkit se bántsunk meg. :)
2013. okt. 20. 01:59
 5/36 anonim ***** válasza:
Mit szívtál, tesó?
2013. okt. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Csodálatos alatt azt értem, hogy nő. Tehát érzelmes, de nem hisztis. Alkalmazkodó, gyengéd, és értékeket hordozó. Kifinomult, bájos, és társai. Mindenkinek vannak hibái persze, de én ezt nem akarom már meglátni. A szeretetre kell törekednünk.
2013. okt. 20. 02:00
 7/36 anonim ***** válasza:
18%
Hát én is kanos vagyok, de az nem azt jelenti, hogy minden nőt megdugnék aki szembejön velem.
2013. okt. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 megmondo007 ***** válasza:

mostanában már én is így látom a dolgokat :) és szerintem teljesen igazad van, és én is szeretem a nőket .

18/F

2013. okt. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál tulajdonságokat, azt egy nőben nehéz mind megtalálni, így már nehezebb lesz a dolgod. :)
2013. okt. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Miért kell ezt..?
2013. okt. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!