Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek át fog verni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek át fog verni? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki azóta tetszik, amióta pár hónapja megláttam. Később kiderült, hogy én is neki, és nagyon jóba lettünk... Azt hittem, barátok leszünk csak, de aztán tegnap előtt volt egy-két dolog köztünk náluk egy házibuliba (nem szex, de minden más). Én még szűz vagyok, sosem csináltam azelőtt ilyet, most is elég fura belegondolni, hogy mit csináltunk... Előzményképpen akkor tudta meg, hogy a volt barátnőjét a legjobb haverja fekteti, ezért eléggé fura kedve lett.. Ezért aggódom. Mi van, ha én csak vigasz vagyok neki? Megkérdeztem egy-két embert róla, azt mondták, nem hajlamos átverni senkit, mégis kételkedem.. Ezt elmondtam neki, azt mondta, bebizonyítja, hogy nem így van. Akkor el is hittem.

Most kint van Amsterdamban. Láttam képeket, amin holland lányokkal pózol és beszélget... Fura ez az egész. Még sosem éreztem ilyet.

Szerintetek túlreagálom? Mit csinálnátok a helyemben? Ti nem éreznétek ezt? :S 18L


2013. okt. 20. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De...még nagyon tapasztalatlan vagy,érthető az aggodalmad.Én azt mondom,hogy amíg nincs itt,addig azért próbálj ismerkedni,ne várj arra, hogy majd ő hazajön és szerelmet vall :-/
2013. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar tőled semmi komolyat, láthatóan jól elvan
2013. okt. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez annyira rossz.. Élveztem vele, meg minden, de én a személyiségét is szeretem, épp ezért jó lenne a folytatás... 2 hét múlva jön haza Hollandiából...
2013. okt. 20. 10:32
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy tippet mondok: tutira de tutira nem szeret, legfeljebb nagyon vonzónak tart. Vagy ha véletlen szeret is, ebben az évtizedben nem fogja kimutatni.


Nem azért, mert bulizós, piálós, Amszterdamban füvet szívós fajta. Nincsenek előítéleteim. Viszont az, hogy nem keres, nem hív randikra, nem vitt magával drogozni, stb. Ezek mind azt mutatják, hogy nem vesz igazán komolyan.

2013. okt. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A buli után másnap indult is Hollandiába. Az apja ott él, és hozzá ment.. Azt mondta, hogy amikor visszajön, innen folytatjuk.. De nem tudom mit higgyek. Nem akarok ilyen "játékot" játszani.


Ja, amúgy biztosan füvezett.

2013. okt. 20. 10:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindenki hazudik...
2013. okt. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy szexen kívül minden volt. Magyarán nem tette be, de azért volt csók, tapi, esetleg orál is? Nos... akkor sajnos ennyi volt és lesz. Sokkal komolyabbra ne számíts szerintem egy szerelmi csalódott sráctól.
2013. okt. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen, minden volt, de nem tette be, mert nem akartam. Fura volt.

Miért szerelmi csalódott? :( Nem tűnt annak. Inkább olyannak tűnt, aki örül annak, hogy ennyit is kapott belőlem. Bár lehet, hogy tévedek... :( Szexhez van szokva, ez tény, de hát szűz vagyok... Tudomásul is vette, sőt, mosolygott, amikor elmondtam neki, hogy az vagyok.

2013. okt. 20. 11:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak meg akar dugni-.- paraszt lehet
2013. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Te írtad, hogy bántja, hogy a haverja reszeli az excsaját. Ha nem lenne szerelmi csalódott, akkor nem foglalkozna vele.

ne legyél bele szerelmes mert te is csalódni fogsz.

2013. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!