Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek át fog verni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek át fog verni? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki azóta tetszik, amióta pár hónapja megláttam. Később kiderült, hogy én is neki, és nagyon jóba lettünk... Azt hittem, barátok leszünk csak, de aztán tegnap előtt volt egy-két dolog köztünk náluk egy házibuliba (nem szex, de minden más). Én még szűz vagyok, sosem csináltam azelőtt ilyet, most is elég fura belegondolni, hogy mit csináltunk... Előzményképpen akkor tudta meg, hogy a volt barátnőjét a legjobb haverja fekteti, ezért eléggé fura kedve lett.. Ezért aggódom. Mi van, ha én csak vigasz vagyok neki? Megkérdeztem egy-két embert róla, azt mondták, nem hajlamos átverni senkit, mégis kételkedem.. Ezt elmondtam neki, azt mondta, bebizonyítja, hogy nem így van. Akkor el is hittem.

Most kint van Amsterdamban. Láttam képeket, amin holland lányokkal pózol és beszélget... Fura ez az egész. Még sosem éreztem ilyet.

Szerintetek túlreagálom? Mit csinálnátok a helyemben? Ti nem éreznétek ezt? :S 18L


2013. okt. 20. 10:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ja, igen. Valamiért azt hittem arra írod, hogy azért csalódott, mert nem feküdtem le vele. :D


Remélem nincs igazatok :s

2013. okt. 20. 18:38
 12/12 anonim ***** válasza:
A legutóbbi válaszadó vagyok. Remélem, hogy nem fogsz csalódni, de sajnos sok ilyet láttam már. Sok Sikert!
2013. okt. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!