Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg mindenki középsuliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mindenki középsuliban éli át a legjobb élményeit?

Figyelt kérdés
Jövőre megyek gimibe és kiváncsi vagyok milyen. Csomóan ott találják meg szerelmüket, meg ott vannak az életre szóló barátságok. Igaz ez vagy csak én gondolom így?

2013. okt. 20. 14:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
sztem nem nekem olyan fos osztályom lett hogy a fele az isten háta mögött lakik aki meg a városba (én is) az meg gyík
2013. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az előttem lévőknek ne higgy, mert valószínűleg ők a középsuliban abba a kategóriába tartoztak, akik egész végig csak ültek az osztályteremben és nem jártak sehova bulizni, és egész végig szinglik és népszerűtlenek voltak. Szóval igen, itt születnek életre szóló barátságok, fiatalkori szerelmek, de ezért tenni kell. Eljárni bulizni velük, osztályprogramok stb :)
2013. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én utáltam a középiskolát, pedig tényleg nagyon jó élményeim is volt (ahogy előttem is mondták első bulik, első szerelmek, új barátok) de hülye kis kamasz voltam, aki mindig vagy a külsején szenvedett v. hogy nem érti meg a világ, szóval kreáltam magamnak 10000 problémát :D


23N

2013. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tenned kell érte, hogy jó legyen, a barátok, bulik nem potyognak az öledbe (na jó, egy idő után már igen) Én nagyon szerettem, de most két hónapja járok egyetemre, és eddig sokkal pörgősebb és izgalmasabb.
2013. okt. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!