Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leginkább milyen emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább milyen emberek maradnak egyedül életük végéig párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés

Persze nem az apácákra, papokra gondolok, meg azokra,akik idő előtt meghaltak.

És aki írná,hogy valószínűleg a testi fogyatékosoknak is kevés esélye van, bocs, de tudok erről.


2013. okt. 21. 19:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok testi fogyatékos.
2013. okt. 21. 19:38
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem nézem le őket, elég baj nekik az, hogy tolószékbe kerültek vagy vakok vagy némák, süketek.:(
2013. okt. 21. 19:41
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Az olyanok akiket rossz szellemben neveltek. Nem volt apjuk vagy anyjuk, csonka családból valók vagy esetleg még a félvér emberek is kirekesztve érezhetik magukat. Na meg a hely ahol felnőnek, milyen hatások érik és ami fontosabb milyen hatások nem érik az adott embert. Én ha magamba nézek egy megtört, gyenge, labilis, depressziós embert látok. És pontosan tudom, hogy mitől lettem ilyen, igaz lehet, hogy tudtam volna tenni ellene, de gyerek voltam, nem volt szavazati jogom, nem is tudtam szinte semmit az életről, rossz helyre születtem, a lehető legrosszabb időben....ez van..............pontosan tudom, hogy nem lesz soha barátnőm és talán szüzen is fogok meghalni, DE ez van, valakinek ezt is cipelnie kell!!!!!

21f

2013. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#2-el és a #13-al értek egyet!
2013. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Akiknek vannak minimális igényei a szerelem terén. Nem jönnek össze csak azért valakivel, hogy ne legyenek egyedül, csak akkor ha mindkét fél szerelmes, kielégítik egymást testileg, mentálisan és érzelmileg is."


Nekem nem minimális, hanem sok igényem van, és az összes többi is igaz rám, mégis boldog párkapcsolatban élek...

2013. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%
Pl az alacsony 170cm vagy ez alatti férfiak kicsi 12-13cm körüli pénisszel. Ezek biztosan egyedül maradnak, mert a nőknek számít a méret, mind magasságban, mind odalent.
2013. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
150 cm vagyok és nem akarom kitörni a nyakam a felfele nézésben.:D
2013. okt. 21. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!