Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hülyeség, hogy nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség, hogy nem akarok barátot? Mindig is idegenkedtem az ellenkező nemmel, nem hiszem, hogy lenne olyan fiú/férfi aki megfelelne nekem, az elvárásaimnak. A későbbiekben lehet így élni?

Figyelt kérdés
Ha közeledik felém egy fiú, akkor elutasítom, és olyan furcsa, kicsit utálkozó, mondhatni, hányingerkeltő érzésem van. Velem lenne a baj? (Fiú barátaim sincsenek. ) 15/L

2013. aug. 8. 00:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
15(tizenöt!!!) éves vagy, könyörgöm, neked barbibaba kell nem barát!!!
2013. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
És a lányokhoz hogyan viszonyulsz?
2013. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Bummer ***** válasza:
95%
Még nincs mit aggódnod ezen. Fiatal vagy. Valamikor ez még nem is volt furcsa, egyes nők 18-20 éves koruk körül jutnak el arra a pontra, hogy megnyíljanak, érdeklődjenek.
2013. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
amíg elvárások szintjén gondolkodsz a szerelemről, addig jobb is, ha meghagyod az érett nőknek azt :$
2013. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
ja 15 évesen nagyon sok problémád lehet ezzel a témával
2013. aug. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
később majd megváltozik, várj 1-2 évet még
2013. aug. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ráérsz még bőven. Én is csak 20 után lettem valamivel nyitottabb a dologra. Előtte túl "gyereknek" éreztem még magamat az ilyesmihez, nem akartam ezzel foglalkozni. 15 évesen felesleges még egy kapcsolat.
2013. aug. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
menj apácának!
2013. aug. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%

Ti miről beszéltek? Dehogy változik meg! Unokahúgom 4 évesen már a fiúkat lesi...

A kérdező pont abban a korban van, amikor kialakul szinte minden, ami a teljes hátralévő életét meghatározza...


Húzzál el sürgősen orvoshoz, talán még nem késő kezeltetni!

2013. aug. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Majd később változol, addig is elmondom neked a jó hírt:


Rengeteg felesleges sírástól, nyavalygástól, fejfájástól, kínlódástól kíméled meg magad. Ezekkel a tini szerelmekkel cask a baj van.


Csak tanulj, igazán ráérsz még.

2013. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!