Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig foglalt, nös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig foglalt, nös emberekkel kezd ki?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnöm fogyton foglalt nös férfiakkal jön össze szándékosan. Már van neki egy gyereke, de a gyerek apja otthagyta öket sok éve. Azóta a barátnöm mindig kizárólag foglalt férfiakkal kezd. Ráadásul a facebookon is az üzenöfalára szexuális tartalmu dolgokat tesz fel. Azt mondta neki a férfiak csak szexre kellenek, ha úgy érzi bele szeret valamelyikbe azt dobja. Ezek miatt a dolgai miatt össze is vesztem vele, hogy ott a gyereke, ö meg káskodik. (qrváskodik) Szándékosan foglalt emberekkel szórakozik. Miért teszi ezt?
2013. okt. 22. 13:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jah, azt nem tudtam, hogy haza is viszi, meg a kislánynak hamis képet mutat... Ez így elég gáz.
2013. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Értsd meg, azért kezd nős pasikkal, mert egy singlinek nem kell és ezt tudja. Egy gyerekkel és többel is simán egy normális nő tud és talál singli embert, ha lelkileg egy tartalmas ember.Simán.
2013. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Már ìrtam hogy nem egy másik nöért hagyták el. Nem müködõtt a kapcsolat és azèrt lépett le az apa. A barátnöm a szüleivel él a lányával. Nagyon meredek dolgai vannak, volt olyan férfi aki az esküvöje elött pár órával még vele volt az ágyban...
2013. okt. 22. 15:10
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, és? Egyszerűen egy szerencsétlen roncs.Ebből egy épkézláb ember nem lesz, sem most, sem 50-esként. Igy nézd.
2013. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Már többször kérdeztem töle hogy mièrt mindig foglaltakkal kezd? Mert azoknak csak szèt kell tenni a lábait és megzsarolhatja öket azzal hogy elmondja a felesègnek, barátnönek a dolgot ha nem kapja meg azt amit akar. Pl nyaralás egyebek. Hiába barátnöm de nekem ez nem fér bele a barátságba, ezt nem tudom elfogadni.
2013. okt. 22. 15:13
 16/16 anonim ***** válasza:
Én egyetlen egyszer szólnék neki, és utána, ha még mindig nem kapott volna észbe, nem tűrném meg, nem hogy barátként, hanem sehogy.
2013. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!