Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Késik a menstruációm. A párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a menstruációm. A párom reakciója nem tetszett. Szerintetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Késik a menstruációm, csináltam tesztet, negatív. A párom úgy reagált, hogy majdnem elájult. Azt mondja, hogy tuti terhes vagyok és vége az életének, nem akar apa lenni, örökre csórók leszünk és ilyenek. Igaz, hogy nem jönne a legjobbkor, mert most készülünk még csak összeköltözni, de akkor sem ilyen idegbeteg reakcióra számítottam. főleg, hogy nagy valószínűséggel nem is vagyok terhes, ő meg folyamatosan ezzel idegesít, hogy vége az életünknek és innen minden csak rossz lesz. nagyon rosszul esik. ti mit gondoltok? 24L és 28F
2013. okt. 22. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon gáz a részéről..
2013. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Arra, hogy eszem valamit.
2013. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vége a kapcsolatotoknak, mert kiderült amit a srác rejtett.

Aki szereti a másik embert, az nem így reagál.Főleg első alkalommal.

2013. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ultragáz a pasid, ne haragudj.

Még akkor is, ha elsőre egy srácot általában sokkol az apaság, de ez... Pff...

2013. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!