Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindig átélni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig átélni azt a rossz érzést h nem kellek a másiknak v mást választ helyettem?

Figyelt kérdés

Akármennyire is próbálom magam távoltartani másoktól mindig kifogok egy-egy szimpatikus lányt akivel aztán nagyon jó viszonyba kerülünk, majd mikor már totál beleszerettem vagy lecsapja más a kezemről vagy elutasít vagy egyéb külső ok miatt marad a max haverság v még az se :/


És mivel ilyenkor már hónapok óta olyan jó viszonyban vagyunk h szinte csak egymással beszélgetünk, rengeteg közös programon veszünk részt, és egyszer csak jön a kijózanító pofon h nem lehet semmi köztünk, iszonyú nehéz elviselni :(

Ekkor már annyira szeretem h másra rá se tudok nézni, max otthon ülök depisen és nemistudom mire várok.. talán arra h végre kinyiffanjak és ne kelljen többet ezt átélni..


Aztán amikor nagy nehezen tovább lépek jön a következő lány akivel már tudom h nem lenne szabad megismerkedni, de vmiért mégse birom hagyni "elúszni".. és ezekután természetesen bele is belegabajodok és minden lejátszódik újra.. pár hónap felhőtlen boldogság, majd pár hónap totális depresszió..


Már 23 éves vagyok és megszámolni se tudom hányszor kellett ezt átélnem.


És borzasztóan össze tudok törni ettől, pedig egyébként semmi panaszom nem lehetne az életemre, mindenem megvan, egészség, pénz, szerencse, stb.. csak ez az egy, mondhatni a legfontosabb dolog hiányzik, a szerelem. Enélkül pedig a többinek semmi értelme, egyszerűen ha nincs kivel megosztani az egész élet felesleges.


2013. okt. 22. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem dettó ugyanez a tapasztalatom a pasikkal. Ez van. Beláttam, nem való nekem a szerelem. Egyedül születtem meg, egyedül is halok meg.
2013. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jól beszoptuk :D
2013. okt. 22. 23:13
 3/12 anonim ***** válasza:

Már bocs, de te egy idióta vagy.

Ha hónapokig jóban vagytok és van egy csomó közös programotok, akkor a csaj már régen szerelmes beléd. Aztán gondolom elunja a várakozást, hogy nem csinálsz semmit és lelép. A következőre esetleg mozdulj rá.

2013. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

jól értem hogy hónapokig csak beszélgettek meg progiztok és nincs köztetek semmi? mert az már egy jel, ha tetszel egy lánynak nem vár hónapokig. pár randi után legalább csókoloznotok kéne és az se jó jel ha sok idő van a randik között.

amúgy össze fog jönni egyszer hidd el. csak ne hagyd magad palira venni, ha nem jönnek a jelek hiába próbálkozol lépj tovább.

2013. okt. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én mozduljak rá? Miért nem mozdul ő, am se tudom h kell..
2013. okt. 25. 23:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is a másik oldalt képviselem bizonyos szempontból. Amúgy ja. Azt tudom javasolni, hogy máskor lépj előbb.
2013. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért nem mozdul rád, mert te vagy a pasi, könyörgöm!!!
2013. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem a csajjal van a probléma, hanem a "módszereddel". Ha érzed, hogy már neki is bejössz, szerintem már az első, Legkésőbb a második randin minimum fogd meg a kezét. Ha látod, hogy meg van ilyedve kicsit, akkor kérdezd meg, hogy nem baj-e, hogy,megfogtam a kezed. Innentől kezdve meg szépen alakul minden :)
2013. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként ez lenne a módja amit írtok tudom én is, de mégse merek lépni.. , viszont ez az egyetlen járható út, mert én szeretek irányítani, amikor a lány lép (mert volt már rá példa) akkor elég hamar "meguntuk" egymást, elveszítette az érdeklődést az egész.
2013. okt. 26. 00:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Mintha a saját életemet írtad volna le.
2013. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!