Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindig átélni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig átélni azt a rossz érzést h nem kellek a másiknak v mást választ helyettem?

Figyelt kérdés

Akármennyire is próbálom magam távoltartani másoktól mindig kifogok egy-egy szimpatikus lányt akivel aztán nagyon jó viszonyba kerülünk, majd mikor már totál beleszerettem vagy lecsapja más a kezemről vagy elutasít vagy egyéb külső ok miatt marad a max haverság v még az se :/


És mivel ilyenkor már hónapok óta olyan jó viszonyban vagyunk h szinte csak egymással beszélgetünk, rengeteg közös programon veszünk részt, és egyszer csak jön a kijózanító pofon h nem lehet semmi köztünk, iszonyú nehéz elviselni :(

Ekkor már annyira szeretem h másra rá se tudok nézni, max otthon ülök depisen és nemistudom mire várok.. talán arra h végre kinyiffanjak és ne kelljen többet ezt átélni..


Aztán amikor nagy nehezen tovább lépek jön a következő lány akivel már tudom h nem lenne szabad megismerkedni, de vmiért mégse birom hagyni "elúszni".. és ezekután természetesen bele is belegabajodok és minden lejátszódik újra.. pár hónap felhőtlen boldogság, majd pár hónap totális depresszió..


Már 23 éves vagyok és megszámolni se tudom hányszor kellett ezt átélnem.


És borzasztóan össze tudok törni ettől, pedig egyébként semmi panaszom nem lehetne az életemre, mindenem megvan, egészség, pénz, szerencse, stb.. csak ez az egy, mondhatni a legfontosabb dolog hiányzik, a szerelem. Enélkül pedig a többinek semmi értelme, egyszerűen ha nincs kivel megosztani az egész élet felesleges.


2013. okt. 22. 22:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet a pasik terén...Az a gond, hogy én is elég érzelmes típus vagyok, és nehezen teszem túl magam az ilyen dolgokon... :( De mindig arra gondolok, hogy ők többet veszítenek ezzel, mert lett volna valaki, aki nem csak kihasználni akarta őket, és tiszta szívből szerette volna őket, de erről nem én, hanem ők mondtak le! Elég szar érzés, és a legrosszabb, hogy már semmi önbecsülésem... 20/N
2013. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Költőnő? ***** válasza:

mi az h lépjen ő? Hát látod, h nem lép, NEKED kell :)))

vagy bekerülsz a friendzone-ba aszt kalap kabát. Onnan egykönnyen nem gyüssz ki. Jóhogynemmá még ő nyomuljon. Hogy vegyen egy szál óvszert vagy hogy? Férfi vagy, hódíts azáldóját! :)

2013. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!