Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedni szeretnék! Valami...

Ismerkedni szeretnék! Valami normális fiú esetleg?

Figyelt kérdés

Nos arról lenne szó hogy egy jó ideje magányosnak érzem magam.

És ismerkedni szeretnék : lehetőleg normális, érett felfogású fiúkkal minimum 17-18 évesekkel, akik nem egyből lefeküdni akarnak és egyebekre, gondolnak hanem tényleg megakarnak ismerni : )


Válaszotokat előre is köszönöm

17/L


2013. okt. 22. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az Boglárka? Én szívesen ismerkednék veled. Valószínűleg túl hamar nem foglak az ágyba vinni, mert Kolozsváron lakom.
2013. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az ilyen vicceket szeretném mellőzni.

köszönöm

2013. okt. 22. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:

A normális, érett felfogású fiúk alatt ugye nem valami komoly, unalmas srácot értesz? Mert én szívesen ismerkednék, csak én egy nagy troll vagyok és ezen nem változtatok. A trollságom a védjegyem.


Amúgy 17/f

2013. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szia...természetesen nem az ilyen unalmas srácokat keresem...olyat keresek aki ha tud, akkor meglehet vele mindent beszélni : ) persze nyugodtan lehet úgymond bolond, én is az vagyok :D

De ha van valami gond vagy egyszerűen csak olyan dolog amit fontos megbeszélni egy párkapcsolatban...akkor azt nagyon értékelem, ha egy olyan srác keres fel aki némely helyzetekben komolyan is tud viselkedni

2013. okt. 22. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen vicceket?
2013. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na,összejött azóta valami?
2013. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!