Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai 16-20 év közötti "normál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 16-20 év közötti "normális" lányok életében mindig bekövetkezik valamikor a tombolós időszak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és igazából azt tapasztalom, hogy a gimiben, középiskolában teljesen normális, visszafogott, szerény lányok, akik megvetik a dohányzást/ivást/drogozást/bulizást/alkalmi szexet stb. (ezek kombinációit), azok egyszer kifordulnak magukból és 3-4 évig vedelnek, buliznak, kefélnek mindenkivel. Személyiségük teljesen ellentétet mutat a korábbival. Nem egy olyan lányt ismerek, akik a középiskolai éveim alatt szerények, szinte gátlásosnak látszódtak, és ezekről a lányokról hallom vissza, hogy fűvel-fával lefekszenek és hétvégéken okádásig isszák le magukat. Ez a trend manapság?


(Mielőtt fikázni kezdenétek, leszögezem, ez szubjektív vélemény, azaz senki ne gondoljon általánosításra, személyes tapasztalat beszél belőlem, amit néhány év alatt láttam a környezetemben élő lányokkal kapcsolatban.)


2013. okt. 23. 13:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"gimiben, középiskolában teljesen normális, visszafogott, szerény lányok, akik megvetik a dohányzást/ivást/drogozást/bulizást/alkalmi szexet " - nem ítéltem el az ilyet(mindenki úgy él ahogy akar), de nem csináltam ilyeneket.

Jelenleg ugyanez. Jó, persze néha bulizok (nagy ritkán), ilyenkor vagy nem iszok, vagy egy nagyon keveset. Szerintem lehet bulizni ital nélkül is... Mindenesetre soha nem fogok alkalmiba belemenni. Még ha akarnám se lennék rá képes. Szerencsére, hogy én nem ilyen életmódra vágyok :D Nekem nem az az életcélom, hogy ne tudjam összeszámolni hány pasival voltam. Elég 1 is.

Nekem alapból nem ezt jelenti a "kiélés". Sajnos a "kiélésnek" is szexuális jelentése van már.


Szóval biztos vannak olyanok, amit te leírtál, de azért vannak olyanok, akik megvannak az okádás és az egyéjszakások nélkül is. akik nem ilyen életet akarnak.


20L

2013. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hm hát én egy keverék vagyok. Visszafogott,csendes meg kis szerény alapjáraton.Ugyanakkor imádok fesztiválokra menni(13évesen voltam először,azóta rendszeresen),meg bulizni hétvégente.Minden hétvégén megyünk,már jó sok éve.Nagyon fiatalon kezdtem el ezeket.Ősztén szólva szeretek iszogatni is,ilyen alkalmakkor.Most nem azt mondom,hogy hányásig vedelek,de értitek.Meg dohányzom is sajna.Egyéb keményebb drogokat sosem fogok kipróbálni,pedig lehetőség lett volna.Ugyanakkor nem volt sosem egyéjszakás kalandom.Csókig sem jutottam el senkivel bulikban,nem akartam. 22 vagyok,2sráccal voltam együtt. Az első több éves kapcsolat volt. A második a jelenlegi.

Én szeretek így élni(mondjuk a cigi az nem feltétlen kéne:/ azt belátom).Nem tudnám elképzelni,hogy hétvégén csak otthon ülök és csak ritkán megyek el bulizni.

2013. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen-igen. Én ezért is propagandáztam mindig a "rendes lány" kezdetű mondatok ellen. Az ilyen rendes lányoknak szerintem a többségére igaz az, hogy egy szemmel sem rendesebbek, csak keményebben (nem jobban!!!) lettek nevelve, emiatt ők puszta gyávaságból nem élik azt az életet, amit a "rossz lányok". Onnan a legkönnyebb felismerni őket, hogy nagyon kritizálnak mindenkit, aki nem az ő erkölcseik szerint él. Ismerek én tényleg "rendes" lányokat, ők pont leszarják, melyik csaj mennyit iszik, vagy kivel fekszik le. Hogy miért? Mert ők boldogok a saját életükben, ezért nem azzal foglalkoznak, hogy a másik hogyan él. Nagy különbség!


Egyébként meg a rendes-nem rendes kikötésektől is a falat kaparom. Egy bulizós lány miért ne lehetne rendes? Mennyi csajt fel tudnék sorolni, akinek annak idején fogtam a haját a saját hányása felett, és mégis milyen fasza nők lettek, mire felnőttek. Még a saját sógornőmet is cipeltem a hónom alatt, aki azóta olyan pöpec nagycsaládos anyuka és háziasszony, hogy minden pasi megnyalná a tíz ujját. Pedig volt ám neki - alig merem kimondani is - egyéjszakás kalandja is, bizony!


Ellenben ó, de sok rendes lánytól hallgattam én már a nagy erkölcsi maszlagot. A kedvencem az a csaj volt, aki tartott nekem erről egy fennhéjázós kiselőadást, majd pár nap múlva részegen döngette egy vízimentő egy sátorban a vízparti buli után. Ha jól tudom, így veszítette el a szüzességét. Pedig ő egy igazi rendes, erkölcsös lány volt, jó tanuló, házias, erkölcsös. Legalábbis még ő is ezt gondolta magáról. Persze minden nőnek van egy titka ugyebár...

2013. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

49 vagyok, két házasságon vagyok túl semmi szórakozás, semmi pasizás az életemben szinte 40 éves koromig.

Miután férjem lebukott, utána éreztem éreztem azt, hogy én még nem éltem, szórakoztam, amit még most is szeretnék, megtenni, csak már nincs meg a lehetőségem.(((

Normális keretek között az a jó, ha fiatalon megkóstolják az ilyen dolgokat.

Normális keret az én véleményem szerint, néha inni egy kicsit, 1x 2x be is rúgni,csak hogy megtudják milyen az, több pasit megismerni,... De nem hetente totálra inni magukat, két naponta más fiúval lefeküdni, stb.

Azok, akik túlzásba viszik, meg fogják szívni később, betegségre, öregedésre,... hajlamosabbak lesznek.

De az sem normális, ha egy lánynak csak egy férfi van az életében, ha nem szórakozik, komoly, mint a vakbélgyulladás. Az arany középút!!!

2013. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!