Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Miért nem össze egy...

Lányok! Miért nem össze egy normális párkapcsolat? Mi lehet a baj? Milyen dolgon kellene változtatnom?

Figyelt kérdés
Az tény, hogy nem vagyok jó képű. Viszont egy lánnyal eltudok beszélgetni. Egy idő után leráz. Több ember is azt mondja rám, hogy végtelenül rendes, aranyos, segítőkész, udvarias srác vagyok. Több lány is mondta már ezeket a tulajdonságokat rám.
2013. okt. 21. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán tudatod velük, hogy nem csak barátságot akarsz?
2013. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy szoktál udvarolni?
2013. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát leírom, hirtelen mikre gondolok.

1: nem vagy egyértelmű. Lehet, hogy csak haverkodsz, ahelyett, hogy megmondanád nekik, vagy egyértelműsítenéd, hogy többet akarsz.

2: Nem vagy elég tökös. Túl előzékeny, érzékeny vagy, ami "fatökű" benyomást keltHET. Nem árt, ha egy kicsit pasisabban viselkedik az ember.

3: Lehet, hogy amúgy bejössz nekik, csak mivel nem lépsz semmit, elbizonytalanodnak, aztán belefáradnak.

4: külsőleg nem jössz be nekik, nem találnak vonzónak.

5: lehet, hogy valójában hatalmas s-ggfej vagy, csak te hiszed magadról, hogy jó srác vagy, közben meg nem - ez is gyakori.


Nem tudom, talán írhatnál konkrétabban arról, hogyan udvarolsz nekik, mit csináltok, ilyesmi.

2013. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!