Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy valaki nem heteró, hanem biszex, meleg, vagy leszbi?

Figyelt kérdés
Van olyan dolog amiből rá lehet jönni? Fontos lenne, köszi :)

2013. okt. 24. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem az ellenkező nem jár az eszében, hanem a saját neméből fantáziálgat, gondolom én!
2013. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem változó. Leszbikusoknál a bal hüvelyujjon lévő gyűrű elég egyértelmű lehet, de sokan nem tudják a jelentését, így előfordul, hogy hetero is ott hordja. A fiúsabb leszbikusokat könnyebb kiszűrni, mert vagányabbak, rövid haj, piercig, tetkó.

Melegnél szerintem a gesztusok, amik árulkodók lehetnek. Ha egy seác csak csajokkal haverkodik, akkor elgondolkodtató.

Biszexeket a legnehezebb kiszúrni szerintem.


De ha tetszik valaki, akkor általában próbálok a közelébe férkőzni, jó azért nem rohanom le, de próbálom megtudni van-e esélyem. Szemezésből, érintésből is sokat le lehet szűrni.


21/L/L

2013. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 My Conserve ***** válasza:
91%
Ha magadat akarod besorolni, akkor ezt elég egyértelműen lehet tudni. Másokról kevésbé - ha nem akarja elmondani neked, akkor nem fogod tudni senkiről biztosra, hogy konkrétan miket szeret csinálni a hálószobában. Max. ha rajtakapod, de még az sem mindig egyértelmű helyzet.
2013. okt. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Lany vagyok, es biszex

Eleg komoly szakitason vagyok tul, es mindig mondogattam hogy at allok a lanyokra.. persze senki nem vette komolyan, es nem is tudjak hogy biszex vagyok. Jobb is igy, mindenki errol beszelne. Eleg szar helyzetbe lennek ha beprobalkoznek egy csajnal az meg epp hetero lenne.. de meg nem volt baratnom.


20/L

2013. okt. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Egyértelműen nem lehet tudni!

Én rólam se tudják.. sőt, akikkel élek szüleim meg még inkább gondolni se gondolták volna hogy én meleg vagyok.

Nincs egyértelmű jele!

19/F

2013. okt. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen, az feltűnő, ha inkább lányokkal barátkozik, és a fiúkkal nem igazán jön ki, ezt személyes példából mondom. Azon kívül ha ismerősöd Face-en, akkor nézd meg, hogy pl. milyen zenéket szeret (most minden túlzás nélkül nekem pl. 30 ismerősöm like-olta be Gagát, abból 26 lány, 4 fiú, és mind a 4-ről tudom, hogy meleg, de ez mellékes, csak erről is lehet sejteni :D). Aztán kérdés az is, hogy volt-e már lánnyal? Ha igen, akkor max. biszex lehet, de ha nem, akkor simán van rá esély.aztán még persze a viselkedés is nagyon árulkodó tud lenni, milyen mozdulatokat tesz, milyen gesztusokat tesz, meg hogy megnézi-e a csajokat egyáltalán. Nekem is van pl. a suliból 1-2 ember, akiről nagyon szeretném megtudni ;) nem könnyű feladat, de idővel lehet sejtésünk.
2013. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, amúgy 18/F (meleg)
2013. okt. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Most kajak azt hittem az utolsó hozzászólást én írtam! :OO

De amúgy szerintem is így van. Olyannal még nem találkoztam aki fiú, meleg és nem látszik rajta -> "heterós". De senkit nem szabad megítélni első látásra, és ráuszítani a sztereotípiákat. És szerintem sok biszex van, aki titkolja, nem is tudja még magáról, vagy nagyon is tudja, de a mélyebb, érzelmesebb tartalmát fél megismerni.

(mondjuk ilyen fiúkkal sem találkoztam, csak olyan okosnak tűnik ez a mondat :)

2013. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen igaz, talán a férfiakról jobban le lehet venni, de a nőkről nem, hogy a saját nemükhöz vonzódnak.
2013. okt. 25. 21:01
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
Több a biszex, mint gondolnánk. Legalábbis én lányként mondom ezt. Amióta felvállaltam, hogy leszbikus vagyok, egy rakás olyan lány próbálkozott be nálam, akiről az életben nem mondaná meg senki sem, hogy él hal a punciért. :D Mind kifejezetten nőies barátnőim voltak eddig, én lazább vagyok, de nőies is, rövid hajjal. Rólam mondjuk sejtették sokan. A mostani barátnőm egy szexbomba, tapadnak rá a pasik és senki nem gondolja szerintem, hogy biszex és velem jár. :D 22/L/L.
2013. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!