Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány így viselkedik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány így viselkedik az mit jelent?

Figyelt kérdés

Annyit fontos még tudni, hogy ismerjük egymást (nem idegen), és eléggé rosszul váltunk el egymástól (miatta), de nem voltunk együtt soha, habár egy időben mindketten akartuk.


Lefelé nézett, zavarban volt kicsit, nem nagyon mert rámnézni, kissé olyan volt mint aki fél/zavarban van, és ha nem szólok neki, akkor egész nap állt volna ott, ahol, mert megvárta, hogy én szóljak neki, hogy előreengedem, ellenkező esetben egész végig ott állt volna, hogy én menjek ki az ajtón előbb.


Nem tudom hogy ő még érez valamit, vagy csak bűntudata van, és szégyelli magát, vagy mindkettő?



2013. okt. 25. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
is-is
2013. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érez irántad és elég mélynek tűnik.
2013. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
miért gond az ha zavarban van? örülj neki, mert azt jelenti, hogy szeret téged!!!!!!
2013. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

örülök nem azzal van a gond.


csak már egyszer megtapasztaltuk, hogy kevés az, hogy két fél szereti egymást.


örülök tényleg, csak én haragszok rá jogosan, és más nem bocsájtaná meg szerintem azokat amiket csinált, és nem is kérnék tőle semmit ezért, bocsánatkérést meg ilyeneket, csak egyszer legalább kezdeményezne valami kommunikációt.


Nekem ez bocsánatkérésnek minősülne. Én megtudom őt szólítani meg minden, nem vagyok nyuszi, de ő bántott meg engem és én hajtsak rá, úgy hogy még én is kezdeményezek?

2013. okt. 25. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!