Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jöjjek össze vele, csak mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjek össze vele, csak mert hiányzik hogy odabújjak valakihez? Nem lennék túl önző?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki mostanában írogat, és olyan aranyos, tiszta érzelmes meg romantikus, pont mint amilyet minden lány akar. De mégse tetszik nekem. Nem tudok ellene mit csinálni. Barátnak még oké, de több nem. Ő mégis többet akar.

És én mostanában nagyonnagyon szeretnék odabújni valakihez meg puszilgatni, simogatni stb. hogy már néha sírhatnékom van annyira magányosnak érzem magam. nem szexelni vagy valami hasonló, csak hogy érezzem hogy valaki szeret és törődik velem.

Jöjjek össze vele csak ezért? Nem akarom szegényt kihasználni, de ha meg elutasítom azzal is fájdalmat okozok neki, így meg talán még örülne is. De beleszeretni nem tudnék sajnos, hiába, nem tudok mit csinálni. Bárcsak tudnék többet érezni, de egyszerűen barátnál többként nem tekintek rá :(

Legyek önző, vagy inkább hagyjam?

17/L


2013. okt. 25. 18:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én rideg vagyok és mogorva....nem nyeltem karót csak ilyen az életem.


romantikus blööeeeeeeeeeee pffffff...fúúúúúúúúúúj..váhhh...chö...hányinger fúúúj!!!!

2013. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Írj nekem, ha Debrecen környéki vagy!
2013. okt. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!