Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után alkohol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után alkohol?

Figyelt kérdés

rövid távon lehet megoldás? ha már úgy érzem hogy nem bírom elviselni azt ami van, attól jobb lesz ha leiszom magam? igazán berúgva még sosem voltam... kicsit tartok tőle

17F


2013. okt. 26. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
A legjobb. De kár várni addig. Minden helyzetben kiváló. Elötte-közben-utána.
2013. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább ne igyál, úgy sem változik tőle semmi.
2013. okt. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én a legutóbbi szakítás után egy hétig alkoholmámorban voltam... és a legjobb, hogy a kedves családom itatott. De nem voltam mattrészeg, csak olyan bamba, meg sokat aludtam. Jót tett, utána amikor vissza akarta könyörögni magát a srác, könnyedén képen röhögtem :D
2013. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
perpill én vagyok a srác helyében...
2013. okt. 26. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:
az alkohol sosem megoldás, de legalább elfeledteti a problémát:D
2013. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam mértékkel bejött. Nem részegre, csak annyira, hogy kicsit feloldódjak. Egy hét tömény stressz és depresszió után nekem segített. Közben sem felejtettem el a dolgokat, de valahogyan "éltem" tőle. Másnap semmi gáz nem volt, se rosszabb, se jobb... szóval szerintem mértékkel segíthet :)
2013. okt. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell s*ggrészegre inni magadat! De néha nem árt, ha kicsit kikapcsolsz. :)
2013. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az a megoldás, kisbarátom.
2013. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!