Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most láttam ezt a képet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most láttam ezt a képet és ehhez hasonlót, szerintetek is lehet így hordani a bugyit a harisnyatartó alatt? Nekem mindig kényelmetlen volt, hogy lehet így gyorsan pisilni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 15:33
 1/10 A kérdező kommentje:
2013. okt. 26. 15:33
 2/10 anonim ***** válasza:
Khm... Ezt így kell hordani... Máshogy nem is tudom hogy lehet. Egyszerű, kipattintod a harisnyatartót letolod a bugyit, dolgod végeztével felhúzod amit letoltál és visszapattintod a tartót...
2013. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hallod ez nagyon szexi :D Szard le, vegyél egyet feketében, és már attól eldurran a pasid, ha meglátja ezt rajtad :D
2013. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

pisilni?

fogd meg és húzd félre a bugyidat...oszt ennyi:D:D:D

2013. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki rendszeresen hord harisnyatartót az nem alá hanem rá veszi a bugyit. Sokkal könnyebb kényelmesebb a pisilést megoldani. Ha pedig hazaérve lekerül a szoknya semmit nem von le a csábítási faktorból hogy felül a bugyi és nem alul.
2013. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sőt, hozzáad. Bugyi le, harisnyatartó marad :)
2013. okt. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
a harisnya tartót le lehet tolni mint a bugyit nem?
2013. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha nagyon gyorsan kell akkor egyszerűen átpisilhetsz rajta. Én ugyanígy jártam csak bodyval. Esélyem nem volt még félre húzni sem.
2013. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha harisnyatartós harisnyát veszel, akkor a bugyit nem alá, hanem fölé kell venni!
2013. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így kell hordani, ahogy a képen van. A bugyi alul a tartót pedig felül. Sokan nem tudják hogy a hátsó pántokat(a képen nem látszik) nem a popsin keresztül kell összekapcsolni a harisnyával hanem szinte oldalt a combod mellett. A bugyit így combig le lehet tolni anélkül hogy a tartót kikapcsolnád és a pánt csücsüléskor nem feszül pattan szét hanem szépen elcsúszik oldalt a popód mellett és le tudsz ülni pisilni. Próbáld ki.
2014. nov. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!