Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Palvin Barbara hol van ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Palvin Barbara hol van ehhez a három csajhoz képest, akik mind osztálytársaim voltak?

Figyelt kérdés

Nekem egyáltalán nem tetszik Palvin Barbara és kicsit már irritál hogy mindenkitől azt hallom hogy hú de jó nő, közbe meg sehol semmi. Ez a három csaj osztálytársam volt, szerintem Palvin elbújhat mögöttük...

[link]

[link]

[link]


2013. okt. 23. 01:12
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
ja a második képen a szőkére gondolok
2013. okt. 23. 01:13
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
Jogod van a véleményedhez.
2013. okt. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
ok... ki az a palvin barbara?
2013. okt. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó nagyon ismerős.

Nem Zsófia?

2013. okt. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek. Főleg, hogy Palvinról egy olyan kép nincs, ami ne lenne Photoshopolva.
2013. okt. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Szépek mind a hárman de szerintem Palvin Barbinál egyik sem szebb. Pedig én aztán nem vagyok divatb*uzi de az a csaj tényleg szép.

egyébként a harmadik csaj a legszebb innen szerintem

2013. okt. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Palvin Barbival egy gondom van....Hiába van meg minden adottsága,alak,arc,fogak,hosszú haj,szép száj,orr,szem..akkor is csak egy 12-13 éves kislánynak néz ki....Nem nőcis...akámilyen fehérneműt rávághatnak..nőcis nő sosem lesz...30évesen sem....Túl kislányos..bár gondolom a sok pedofil fazonnal bejön,akik a médiában guruk...
2013. okt. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

sokan nem értik a modell fogalmát. régen az számított, hogy legyen szép, ma már nem. ma arra jó egy modell, hogy abszolút semmilyen. nulla karakter, nulla személyiség, nulla kinézet (se melle, se feneke). mert az ilyen lányokból akármit ki lehet hozni, sminkelheted dögös macának és ártatlan angyalnak is. míg pl egy naomi campbellt elég nehezen sminkelsz angyalnak :D plusz nem jó, ha a kifutón elvonja a szépsége a figyelmet a ruháról.


nekem is akárhány modell ismerősöm van, a valóságban, smink nélkül mind egy nagy nulla. de mondom, ez nem baj, hiszen ma már a modellség nem a "jónőségről" szól, mint cindy crawford idejében, hanem futószalagon gyártott, iparág lett, ahol a modell egy darab hús, és nem baj, ha elromlik (anorexia), majd jön helyette egy újabb.

2013. okt. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Ma már rohadtul nem a szépség számít ebben a szakmában, hiába, nem kell itt vinnyognod a barátnőiddel együtt. Hanem a különcség, a szokatlanság. Minek gyártson az ember még több ugyanolyan embert, amiből már van 1 millió? A megszokott unalmas, és hétköznapi. A különlegesség, ritka, nem megszokott az, ami nyom az értéken, a pénzen, azt kapkodják el az emberek, mert ritka, nem mindenkinek van olyan, kevés van belőle.

A 13 éves féltékenységi rohamotokat meg kontrolláljátok, légyszíves. Attól, hogy még itt duzzogtok a Barbin, nem lesztek előrébb. Benne se az alakját szeretik, meg a testét, hanem az arcát, mert különleges. Lehet szebbek a te barátnőid, de rohadtul nincs különlegesebb arcuk, mint a Barbinak.

2013. okt. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Szépek ezek a lányok, de Barbi azért szebb. Nem vagyok Palvin Barbi fan, de akkor is nagyon szép szerintem.
2013. okt. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!