Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor elveszett minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor elveszett minden remény a lánnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves, mondhatnám tündéri aranyos lány, akivel tavaly óta járok egy osztályba. Csak látnotok kellene nektek is, és akkor egyből megértenétek, hogy miért: egy örökké mosolygó, kedves, szeretnivaló lány, akinek ráadásul még csinos arca is van.

Szóval én már szinte az első napon beleszerettem. Az a gond, hogy azóta nem nagyon közeledtünk egymáshoz, mert bármennyire is szeretem őt, mégiscsak nagy felhajtás lenne ebből, ha mindez ott a szűk közösségben a felszínre jutna. Ezért is gondoltam már rá sokszor, hogy majd elhívom valahova, és ott majd megismerem jobban is. Hát erre ma lehetett volna egy tökéletes lehetőség, de mégis nagyon úgy néz ki, hogy innen már nem kell lépni semmit, mert nincs értelme :(

Történt ugyanis, hogy teljesen véletlenül ugyanazzal a busszal jöttünk haza ma délután. Ő egy megállóval később szállt csak fel, de ahelyett hogy odaült volna mellém, mivel ott is volt egy üres hely, ehelyett a két üléssel előbbre lévő helyet választotta, ráadásul egy vadidegen ember mellett. Márpedig amikor felszállt a buszra, bizonyára jól láthatta, hogy én is ott vagyok, de hát hiába. Leszálláskor is csak egy gyors pillantást vetett rám, de érzelem aztán nem sok látszott az arcán, még csak egy kis mosoly sem :(

Szerintetek is ez annak az egyértelmű jele, hogy még csak annyira sem méltat, hogy 10 percre odaüljön mellém, nem hogy akkor ennél sokkal de sokkal többre... Mert ezt mással nem túlzottan lehet magyarázni :'(


2013. okt. 26. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerős sztori. Olyan szekér után ne fuss, ami nem vesz fel, de nagyon is ismerős ez a viselkedés! Ha megkérlek, leírod a lény monogramját?
2013. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lány*
2013. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
B.M. a lény monogramja :DD
2013. okt. 26. 16:25
 4/7 ameoland ***** válasza:

egy éve vagytok osztálytársak. mire vártál eddig?-érkezhet a kérdés.

ha nekem is látni kéne? egy jól kisminkelt és nem kiélt prostituáltra is simán lehet ezeket a jelzőket aggatni. szóval.. szimplán a testébe vagy szerelmes,ugye? semmi olyat nem mondtál, ami másra utalna. de inkább valld be,mint emiatt később szégyenezz.

2013. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy zavarban van...
2013. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ha neked a mindenkivel kedvesség, gondoskodó jellem, érzelmesség KÜLSŐ tulajdonságok, akkor minden bizonnyal abba szerettem bele.

Amúgy meg egyszerűen undorító egy olyan személyt egy k*rvához hasonlítani, akit nem is ismersz :@

2013. okt. 26. 16:30
 7/7 anonim ***** válasza:
nem értem miért nem tudsz te lépni...
2013. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!