Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy kapcsolatban az egyik fél kevésbé iskolázott mint a másik?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy csak mondjuk az egyik diplomás. Lehet abból házasság és az nem nyomja rá a bélyeget a kapcsolatukra?

Mert ismerkedem egy lánnyal és ő főiskolát végzett, de én nem és néha olyan cikinek érzem.


2013. okt. 18. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig nem az :)
2013. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neeeem, csak akkor gáz ha EBBŐL KIFOLYÓLAG teljesen más a világnézetük. Ha ez nincs így, akkor nem probléma.
2013. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attól függ h kit fogsz ki
2013. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet és a másik fél mindig éreztette velem, hogy "kevesebb" vagyok. Rá is tette a bélyegét a kapcsolatra. Szakítottunk.
2013. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem, és most már a gyakorin olvasott válaszokon kivül is van tapasztalatom, na nem személyes, de ez baromira nem ezen múlik, persze lehet némi kommunikációs gátat teremthet ha az egyik 8 általánost a másik meg 3. diplomát szerzett.


egy érettségi azért szerintem se árt, szóval középsuli, de azon felül szerintem nem az iskoláztatás határozza meg mennyire vagy művelt stb.. igazából beülhet 4 évett a padba, valahogy átmegy, de tökmind1, ha úgyanúgy szarik rá mi folyik körülötte, nem olvas semmit, stb.


Ismerek olyan embereket akiknél így van, meg a munkahelyemen is van egy csávó aki később éjjeli tagozaton végezte el a középsulit, mert 15 évesen dolgoznia kellet. De elég intelligens csávó, pedig nem járt még főiskolára\egyetemre

2013. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ja igen, még annyit akartam írni, hogy, hogy ha neked az, akkor az. Ahogy itt írták is, valakinél pl folyton éreztette, hát, ember függő.


Ha neked pl elviselhetetlen hogy egy nálad alacsonyabb iskolázottságú emberrel legyél együtt akkor nálad értelemszerűen nem müködne.

2013. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam úgy volt ám, hogy én voltam az iskolázott, és a másik éreztette, hogy kb. hülyeség amit én tanultam... Semmit nem értett hozzá, ugye ő csak a munkások világát ismerte, és mindent onnan közelített meg. Hát mondhatom, nem lett szép vége...

Szerintem ez inkább csak a gondolkodásmódtól függ. Ismerd meg előtte, hogy összeilletek-e.

2013. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!