Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdemlem ezt?

Figyelt kérdés

Nem akarok regényt írni ezért meg próbálom rövidre fogni..

18 éves fiú vagyok.


A történetem ott kezdődik hogy szerelmes lettem a barátomba.

15 éves lány ő..1.5 éve ismerem fél év alatt bele szerettem.. Ezt tudattam is vele.. el mondtam neki hogy nem csak barátként szeretem. Ő annyit válaszolt "Tudod én csak barátomként kedvellek.. és vissza utasított mondta hogy én nem jövök be neki úgy..Nem -et mondott bár én ezt nem fogadtam el vagyis nem tudtam beletörődni.. Hát rosszul esett igaz.. 1 éve szeretem már.. és mindent meg próbáltam .. hogy az enyém lehessen szó szerint mindent meg tettem de mind hiába.. úgy tűnt..Közben kiderült hogy van egy "Pasija" Egy 25 éves csávó volt az akit már én is ismertem.. és csak kihasználja a lányt..én ezt tudtam előre.. (csak arra kellett neki hogy legyen kivel.... )

De ezek után sem adtam fel.. küzdöttem a szerelmér-ért.

Mondta a lány ezek után is nem 1x vissza utasított mindig..hogy ő szereti a barátját és soha nem csalná meg meg mivel nem jövök be neki nem is kellenék neki.. :(

Ugye a csávó alkoholista... sokszor el hanyagolta a lányt meg is csalta... de csak nem dobta a lány.. mindig vissza ment hozzá.. hiába győzködtem arról hogy ő ettől jobbat érdemel mint egy ilyen ember meg korban sem illik hozzá.

Rengeteget szenvedett a lány a pali miatt.. meg számolni se tudom már hányszor vigasztaltam meg a lányt..Jóban, rosszban ott voltam vele és mindig számíthatott rám..

Egyik este amikor el jött hozzám a lány találkoztunk egy parkban..

Beszélgetünk arról hogy nem jó ez neki ez a kapcsolat mert csak szenved miatta.Mondta a lány hogy a pali el hanyagolja nem törődik vele annyit amennyit kellene.

Válaszoltam neki látod én legalább foglalkozok veled.

Ekkor bele ült az ölembe és át ölelt jó szorosan.

beszélgetünk tovább.. a lényeget írom amit a lány mondott nekem.. "Jobb lett volna ha már az elején veled jövök össze nem ezzel a f.@.s.z.k.a.l.a.p.p.a.l.Volt szándékomban veled is össze jönni csak utána jött xy(a 25 éves).Ez előtt mindig mereven el utasított.. Kérdeztem tőle "Eé tudnál engem képzelni úgy mint a barátodat" Azt válaszolta " Igen el tudnálak." Én ekkor át öleltem és sírni kezdtem.. mondtam neki "Nem tudod te azt hogy én mennyire szeretlek".. válaszolta "de tudom mondta még azt is hogy legyek kitartó.." az előtt soha nem biztatott egy szóval sem.Ekkor törölte le az arcomról a könnyeket és át ölelt megint az után meg puszilgatta az arcom ez volt az 1 év alatt az első olyan eset amikor némi reményt adhatott hogy még sem vagyok teljesen közömbös számára.

De ezek után is együtt maradt a palival és tovább szenvedett vele.. én már nem mondtam neki hogy dobja ki hiszen hiába mondtam volna.El telt 3 hónap.. amikor egyik este a lányt kísértem haza (együtt volt a palival még ekkor.) Amikor át öleltük egymást búcsúzáskor a nevemen szólított rá mosolyogtam kérdeztem tőle "Mi az?" és rögtön ez után meg csókolt..én persze egyből viszonoztam neki..Hiszen az életemnél is jobban szeretem.. a csókolózásból simogatás lett annyit súgott a fülembe "Akarlak"... ez után le feküdtünk egymással.

Másnap írt facen hogy nagyon meg bánta amit tett mert ő szereti a "palit" Ezért ne keressem többet felejtsem el Örökre.Nem akarja hogy miattam ki dobja a csávó.Ez előtt már szakítottak 4x nem volt ez olyan felhőtlen kapcsolat.

Én ekkor legszívesebben meg haltam volna.. padlót fogtam érzelmileg és lelkileg teljesen. Persze első utam hozzá vezetett hogy beszéljük ezt meg.De süket fülekre találtam.. annyit mondott "Tűnj el Nem érdekelsz"

Ekkor én megakartam halni.. zokogva mentem hazáig miután ki fordultam a sarkon tőlük.

Jó ideig nem is beszéltünk.. és nem is mentem hozzá .. míg egy napon nem is olyan rég 2 hete kb.. Meg elégelte a csávót hogy mindig ivott és kidobta .. akkor nap el mentem még hozzá.. Mondta hogy már nem úgy szereti mint az előtt és belátja azt hogy csak kihasználja őt mert csak arra kell neki.Én örültem.. Végre meg jött az esze..

el telt az a két hét.. Írt facen mondta hogy össze akar jönni XY-nal 19 éves gyerekkel.. Remek mondom..

Utána kiderült hogy a gyerek drogozik ezért nem is foglalkozott vele többet.Utána kinézett magának mást azt is meg írta nekem egyből.. 17 éve gyerek.. Az meg közölte vele hogy nem akar kapcsolatot max csak szexpartnert. Ez sem jött össze neki.Ez az alatt a két hét alatt történt

amióta kidobta a 25 évest..

De én itt elveszítettem valamit.A a reményem is a hittem.. hogy hittem abban hogy valaha is az enyém lesz..

Mert neki szinte mindenki jó csak egyedül én nem leszek elég jó soha számára.. :'(

Ezek után is mondta hogy barátjaként szeret.Annyit válaszoltam neki. Egy barát nem ismeri a másik csókját..

Én egy baráttal soha nem csókolóztam volna és végképp nem fekszek le vele.1x közel engedett magához 1x el dobott de én mindig szaladtam utána.:( De nincs már "Miért?" küzdenem.. én már nem hiszek semmiben.. egyet tudok hogy nagyon szeretem még most is.. de én már nem keresem többet nem fogok foglalkozni vele.. facen se írok rá .. ha ír válaszolok neki de nem keresem most már .. ez a szó amit nem hittem hogy egyszer kénytelen leszek neki ki mondani "Feladom" :( Egyet nem értek miért ezt érdemlem .. amikor mindig ott voltam vele..és segítettem ha szüksége volt rám.. Minden szavát elsőre teljesítettem szinte. Soha nem mondtam neki nem-et semmire.Mindig Foglalkoztam vele rengeteg ajándékot vettem neki de itt most nem az anyagiak a fontosak.Én teljes szívemből őszintén szeretem.. és fájdalmat sem tudnák neki okozni soha.. :/ de ő engem már belül meg ölt. Darabokra törte így a szívem. :(



2013. okt. 21. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Várj, nekiállok elolvasni.:D
2013. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
TLDR
2013. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

először is, túl hosszú

másodszor ne siránkozz ennyit

3 még csak 18 vagy, azt sem tudod, mi az igaz szerelem

4 inkább élned kéne az életed ahelyett, hogy a csajt kergeted


és végül: a nők nem arra buknak, ha mindent megteszel nekik!!!!!

2013. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Forgasd fel a nyelvtankönyved, mert akad elég sok hiba.

Egyébként rájöhettél volna, hogy az eleje óta szívat.

Nem érdemes vele foglalkoznod.

Ne siránkozz, kösd le magad valamivel, és felejtsd el.

2013. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kicsit jobban esett volna némi együtt érzéssel.. teltebb válaszok. 18 éves vagyok Azt se tudom mi az hogy szerelem? Kétlem nem vagyok már kicsi és épp itt a gond hogy én túl komolyan vettem ezt az egészet.

Mert én szeretem.De már látom hiába.

Ő 15 éves ő még tudom komolytalan nem tudja mit akar.. ezt a történtekből is le vontam már számtalanszor.

2013. okt. 21. 20:55
 6/15 BlackSword ***** válasza:
Még jó, h nem Ádámnál és évánál kezdődik a meséd...
2013. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
bocsi de nincs időm végigolvasni, talán majd egyszer.
2013. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
esetleg rövidített változat?
2013. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval te is szembenéztél a tinirib.nc életstílussal!

Eleve ott sántított a dolog, hogy 15 évesen egy 25 éves tologatja! Figyelj haver, neked tényleg egy ilyen megbízhatatlan taknyos kell?! Lépj tovább! Hidd el, hosszútávon jobban jársz, ha eltűnik az életedből! 21/f

2013. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia. Ez egy nagyon szomorú történet. De a legjobb amit tehetsz, hogy túllépsz rajta. A lányok többsége hülye. A bátyám például direkt bunkó a csajokkal, mert arra buknak. És tényleg, jelentős részük. Ne kedveskedj többet vele. Válaszolj neki tőszavakban, ha rádír, és érdeklődik, mesélj neki arról hogy van ez, meg az a lány...:D hidd el, neki sem fog jól esni. Lehet, hogy ezek után jobban fogja keresni a társaságod. De hidd el, nem érdemes ezzel a cédával foglalkozni. Olyan édes vagy, és érzelmes. Lesz még sok lehetőséged a szerelemre. :)))
2013. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!