Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több mint valószínű, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint valószínű, hogy a fiúk azért nem mernek nálam kezdeményezni, mert 'túl szép' lennék?

Figyelt kérdés

Megkaptam már ezt a feltételezést egy pár embertől, 'panaszkodásom' jeléül.

Eddigi életem során csak azt tapasztaltam, hogy a legtöbb fiú nem szólít le, nem szól hozzám. Azt hittem, valami probléma van velem, de mindezek mellett mindig láttam, hogy néznek, csúnyán fogalmazva bámulnak. Ha rájuk nézek, elkapják a tekintetüket. Majd elnézek, és újra csak rajtam van a tekintetük. Ebből következtetek arra, hogy ha csúnya lennék számukra, vagy átlagos, nem néznének ennyire. Kedves lánynak tartom magam, nem vagyok nagyhangú, egyszerű vagyok, ráadásul sokat mosolygok, ők ezeket mint látják, és érzékelik.

Elgondolkodva a dolgon, én nem mernék megszólítani egy fiút, aki tetszik nekem. Zavarban lennék, és félnék tőle, bármennyire sem 'harap' az illető. Szintén nem nagyszájú fiúkról van szó, inkább visszafogottabbakról.


20/lány



2013. okt. 26. 22:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
mutatsz magadról 1 képet privátban?
2013. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet és megmondjuk.:D
2013. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Ha valaki tetszik neked, akkor finoman jelezheted neki.

Pl. írsz nekem... :) :)

2013. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet, a kérdésre válaszoljatok, kösz.
2013. okt. 26. 22:29
 5/28 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Én sem szólítanék le valószínűleg "túl szép" lányokat, pedig állítólag még helyes is vagyok. Esetleg csak akkor ha mondjuk szemezünk és ő rámmosolyog, vagy egyértelmű jelet ad.
2013. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Honnan tudjuk hogy túl szép vagy-e ha nem látunk képet? nonszensz
2013. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy ez így van. De egyébként a kérdésednek sok értelme nincs... mit vársz tőlünk? Helyeslést, idegenül, látatlanul?
2013. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
És nem ismerkedem, felesleges ilyen szándékkal privátot írnotok. Nem ilyen célból tettem fel a kérdést.
2013. okt. 26. 22:31
 9/28 anonim ***** válasza:
Igen, lehet azért, mert úgy gondolják, egy ilyen lánynak úgy is van barátja. Szerintem ezen úgy segíthetsz, hogy belemész a játékba..rámosolyogsz például.
2013. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
lehetseges enis ilyen voltam De kinottem :d :d sot mostmar nemis erdekel hogy nez ki a no!!! mat nem probalkozom hanem csak elkuldom oket a fenébe xd
2013. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!