Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha még nem volt barátnőtök és tetszetek egy nagyon szép lánynak mertek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

19 éves fiúra gondolok, hogyha nem volt még lánnyal semmilyen kapcsolata, de viszont tetszik egy átlagon feletti lánynak. Fog kezdeményezni?

Hogyan vezethetném rá ezt a visszahúzódóbb fiút, hogy akarok tőle valamit?

(Nem vagyok beképzelt egosita, csupán sokat teszek magamért, és csak pozitív visszajelzések jönnek, ezáltal meg is vagyok elégedve magammal. Egészséges önbizalom...)

Köszönöm! :)


2012. okt. 29. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

hát, nemigen fog kezdeményezni, ha magamat veszem példának.

neked kell összeszedni, de úgy hogy érezze hogy ő szerzett meg.

2012. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Régebben ha ránéztem mindig elfordult ( 1 hónapja ), de az utolsó 4 napban nézett, és egy ismerősöm szerint mikor nem voltam a társaságban keresett is a szemével. Végülis még csak 2 hónapja ismerjük egymást, és nem vagyunk köszönő viszonyban sem.:S Kedves Első, van ötleted erre a dologra?:)
2012. okt. 29. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj neki egy szerelmes verset! Rajzolj neki egy szép virágot!
2012. okt. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2012. okt. 29. 17:13
 5/6 Titokgazda ***** válasza:

Kezdeményezz vele beszélgetést, ismerd meg jobban!

Aztán nézd meg, hogy később ő keres-e téged, keresi-e a társaságod! Persze ezek még nem engednek messzemenő következtetésekbe bocsátkozni, annyit kideríthetsz, hogy a szimpátia megvan-e.

2012. nov. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem sem volt még kapcsolatom,de én pl. ha látom,hogy tetszem egy lánynak,simán odamennék hozzá.Amilyen jeleket szerintem jól ki lehet venni,mikor a szemébe mélyen belenézel,majd utána elmosolyodsz. :)
2012. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!