Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek a szép, csinosan öltözköd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a szép, csinosan öltözködő, sminkelt facebookos lányok sosem szoktak kezdeményezni fiúknál vagy csak én vagyok nekik túlságosan "ronda"?

Figyelt kérdés

Csak, mert rám mindenféle csaj szokott nyomulni, csak épp szépnek, szexinek, csinosan öltözködőnek nevezhetőek nem. Nem értem, hogy ez most azért van, mert ők sosem kezdeményeznek vagy csak más féle fiúkra szoktak ráírni ezek a típusú lányok?

Lehetőleg olyan írjoon, aki érti és tudja az ő fura működésüket.


2013. márc. 5. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én alapból sosem kezdeményeztem egy pasinál sem. Ez a férfi dolga szerintem.
2013. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne kezdeményezhetne egy nő? Tulajdonképpen hol van ez megírva? Egy hülye elkezdte, a több meg folytatja.
2013. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 fospuska ***** válasza:
nem olyan fura ez. egy szép lánynál rengetegen próbálkoznak,minek kezdeményezne? nincs rászorulva.
2013. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alapból nem szoktak kezdeményezni, én is csak egyszer csináltam fogadásból. Meg a szép lányoknál sorba állnak a fiúk mi a fenének törődnének veled. Én átlag vagyok vagy egy kicsit afölött és még én is tudnék válogatni ha nem lenne pasim. Eszembe se jutna idegen pasiknak írkálni még ha nem lenne párom akkor se. Plussz nem is fb-n élem az életem, az nálam nem társkereső csak az egyetemi csoport meg a volt gimis osztálytársak miatt van.
2013. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne a facebookon keress lanyt. Arra ott vannak a netes tarskeresok. A profilkepbol senkit nem szabad megitelni. De ha mar a kezdemenyezesen van a hangsuly en mint lany en sem szoktam. Az a fiuk dolga. Nem vagyok hive a facebookos ismerkedesnek de ha nincs mas modod kezdemenyezz te nincs veszteni valod.
2013. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fura a működésük, én sem tartom magam csúnya lánynak (ez azonban nem egyenértékű azzal, hogy beképzelt lennék), és én sem írok rá soha egy fiúra sem. A férfiak szeretnek küzdeni, a nők meg szeretik ha küzdenek értük. Te miért nem mersz ráírni? Miért várja minden pasi, hogy a sült galamb a szájába repüljön? Miért panaszkodtok állandóan, hogy a csúnya pasiknak szép barátnőjük van, holott ti nem mertek kezdeményezni senkinél? Legyetek már FÉRFIAK, és ne kenjetek mindent a nők "fura" működésére.
2013. márc. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!