Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 szép hónapért érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 szép hónapért érdemes kapcsolatot kezdeményezni?

Figyelt kérdés
1 hónapom van a nyárból és ezután 300kmre kerülök a hölgytől a felsőoktatás miatt. Jó barátok vagyunk, de az utóbbi időben úgy érzem, mintha több is lehetne közöttünk, de nem tudom, hogy lépjek-e mert messze kerülünk egymástól. Szerintetek érdemes lenne randira hívni?
2011. aug. 6. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Basszus :O

Velem tökre ez a helyzet :'D Tetszik egy srác...nagyon-nagyon :( De szeptembertől elmegy pestre :( ami tőlem kb 300 km-re van -,-'

És kezdem nagyon-nagyon megkedvelni:S Ma is találkozom Vele *.* :'D


Háát, nem tudom, én örülnék, ha nem bonyolodnánk egymásba, mert ugyan nagyon szimpatikus, de szerintem annál jobban fájna később, hogy nem lehetünk együtt :(


Óóóóóh pedig olyan helyes :'( Meg aranyos, meg kedves, meg okos, meg rendes, meg intelligens, meg cukkkiiii *.*

Hmm, meg amilyen teste van :'D

2011. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen.

én Budapesti vagyok és valószínüleg Balatonra megyek tanulni és kollégista leszek. ritkán járok majd haza...

de a fiúval ezt megbeszéltem és fogunk tudni találkozni. majd hazajárok minden hétvégén, ha tudok, és ő is jön majd le, ha lesz ideje...

legalább is megpróbáljuk a kapcsolatot.

2 évra megyek. de lehet utána tovább maradok. de megpróbáljuk...

ti is tegyétek meg!

L/19

2011. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
velem is ez a helyzet... :O itt van egy srác, most kezdünk közelebb kerülni egymáshoz és szeptemberben elmegy kb 100km-re tőlem. De mi még nagyon nem tartunk ott, hogy járás vagy ilyesmi, csak elég régen ismerem és most kezdtünk el találkozni kettesben meg ilyen apróságok... :) ajj nagyon fog hiányozni, főleg h csak kb 2 havonta fog hazajönni =/ akkor meg biztos nem az lesz az első dolga, hogy velem találkozzon. Úgyhogy én kihasználom ezt az utolsó hónapot, hogy minél többet találkozzunk, tegyétek ti is ezt :))
2011. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
1 hónap alatt annyit lehet dugni, hogy érdemes!:D
2011. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a legszebb kapcsolatom 3 hétig tartott. Volt benne minden, szex, szerelem. És még most is folytatnám, ha lehet.

Vágj bele, bár a lányok elég furcsán állnak hozzá ehhez, kicsit prűdek, azt hiszik, egy egy hónapos kapcsolat miatt k*rvák lesznek és nem vállalják, nekik egy 3 éves langyos, semmilyen kapcsolat többet ér, mint egy tartalmas pár hetes.

2011. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
velem is így volt, vonzódtunk mindketten, jó haverok voltunk. aztán mire komollyá fordult volna, elment 300 kilométerrel arrébb...nekem nagyon fájt, és fáj még most is. de azért ne add fel, lehet belőle kapcsolat, ha mindketten komolyan gondoljátok, és bírjátok a távkapcsolatot.
2011. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát, ha tényleg úgy érzed hogy szereted, nyugodtan hívd randira. De előbb derítsd ki, hogy milyen az ízlése, és ennek megfelelően válaszd ki a helyszínt.


Ja és győződj meg róla, hogy ő is szeret!

2011. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!