Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nektek ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek ha tetszik egy lány, mennyi ideig vártok az első lépés előtt?

Figyelt kérdés
Tehát pl mennyi idő múlva hívjátok randira? Mennyi idő múlva csókoljátok meg? Létezik az, hogy mondjuk 1,5-2 hónapig is elhúzzátok a dolgot? Befolyásolja az időtartamot az, hogy mit láttok a lányon, mit gondoltok arról, mi járhat a fejében veletek kapcsolatban?
2013. okt. 27. 02:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi fantáziát látok benne.
2013. okt. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez alatt mit értesz?
2013. okt. 27. 02:02
 3/9 anonim ***** válasza:

rám több évig várhatna mivel sosem csináltam és félek is tőle.


amúgy valójában már csókolóztam, de még mindig félek tőle.

2013. okt. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindkét féltől függ. Van akire akár 1-2 hónapot is várni kell egy csókra, de van akivel már aznap este összefekszik az ember... Gondolom lány vagy, nem lép a kiszemelted..?
2013. okt. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eltaláltad. Már egy hónapja ez megy, és nem csak beképzelem a dolgot, többen is felhozták, hogy érezhető, látható, hogy van valami. Közben ismerkedik elvileg más lánnyal is, gondolom felméri a terepet, de akkor is.
2013. okt. 27. 02:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Addig ameddig az alattad lévő kérdésben linkelt videóban látható.
2013. okt. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

itt 74%

Csinálj egy qrva egyértelmű helyzetet, és ha nem használja ki akkor ne foglalkozz vele többé..

2013. okt. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Felméri a terepet....

Dehogy méri az, csak meg akar dönteni valakit.

Vagy még nem volt senkivel és azért ilyen tétova. A kinézet és az imidzs nem számít. Rólam se mondta volna meg senki, mikor 16 voltam, hogy nem voltam még nővel. Aztán 17 lettem és a szülinapomon megajándékoztam magam (diákmunkából) egy fizetős hölggyel.

Nem volt rossz, de igazán jó sem volt. Jól nézett ki, pont mint a képeken, az illata is jó volt. A tetthely (szoba) be volt sötétítve, hangulatvilágítás az ágynál. Nem részletezném, de azóta minden rendben.


Szóval amit mondani akartam, hogy ha tetszik neked és rendesnek tűnik (de nem csak szerinted, mert ha valaki tetszik, akkor teljesen másképpen látod, mint amilyen) akkor kezdeményezhetsz te is.


Egyébként 1,5-2 hónapig nem vár senki, kivéve ha munkahelyi/iskolai kapcsolat mert nem szarunk oda, ahonnan eszünk.

2013. okt. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem tesz valamit, vagy nem kezdeményez.
2013. okt. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!