Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis az amit csinalok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis az amit csinalok? Szerintem meg szeretem! 17/L

Figyelt kérdés
2 evvel ezelott ossze jottem az elso baratommal, akit nagyon megszerettem, de mert a kornyezet bezavart csak 2 hetig jartunk es azutan egy darabig szoba sem alltunk egymassal. Aztan elkezdtunk lassan-lassan ismet egy tarsasagba jarni es szinte mindig ha van valami buli egymasba gabajodunk.Nekem is volt ez alatt az ido alatt egy baratom es neki is baratnoje, de valahogy egymasnal kotunk ki. Tegnap is volt a golyabal a kilencedikeseknek es tudta, hogy en is megyek s o is jott az eggyik baratjaval. Az elejen kicsit huvosek voltunk,aztan egy idore eltunt, majd mikor felbukkant akkor ismet beszelgetni kezdtunk es azon vettem magam eszre, hogy tancolas kozben mar csokolozunk, s a vegen ki mentunk a parkba is, vegig fogta a kezem es olelt. En nem tudom mi ez amit mi csinalunk, de valahogy szeretem meg. Ezelott 3 hettel mondtam neki, hogy nekem ez igy nem megy , sajnalom de elegem van es ott hagytam, de a buta fejemmel mondtam neki h egy bucsu csokot kap, de csak ullt komoran es bamult ki a fejebol es most pedig ez lett a vege.. s szerintem, amig valami hasonlo buli vagy osszejovetel nem lesz nem is nagyon fogunk beszelni.

2013. okt. 26. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

igen. jol teszed!

nem kell kesztyűskézzel kell bánni a pasikkal!

bírják a strapát. amelyik meg nem az nemvalo tulságosan hoszabb kapcsolatra ennyi.

sose fuss férfi után!!!

én megtettem, egyszer az életben, mert halgattam a barátnőimre.

mi lett a vége?! ujrakezdük pár hétig minden jó, utána megint előjöttek a problémák, megint veszekedtünk, és meg is csalt.

Szóval durván fogalmazva használt amire kellettem neki..:/


és nem olyan neház pasit találni...csak nzz körül, hihetetlen sok van..:D egy lazább életvitelű bartűtnőm mondása:

"hagyjadmá, egy elmegy, jön helyette 10 másik" :S és tök igaza van! :D

2013. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem olyan nehez, csak epp valahogy en vagyok az aki nagyon valogat, ot meg elfogadom olyannak amilyen. Csak kisse felek, hogy masoknak, hogy jon az le, hogy mi mindig eggyutt s ha nem akar igazan semmit tolem, akkor kb. ugy jon le masnak, hogy kahasznal, pedig igazan nekem se faj, hogy "eggyutt" vagyunk, csak epp egy komolyabb kapcsolatot szeretnek, nem egy ilyen ossze jarost.
2013. okt. 26. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyeske, mert az fel sem merül, hogy a problémák oka az, hogy egy hülye pitscha vagy?
2013. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van barátod és ezt csinálod a háta mögött. Gratulálok, van gerinced
2013. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nincs baratom.. Amikor volt, akkor nem talalkoztunk, csak most hogy mind ketten szinglik vagyunk ismet egymas utjaba keveredtunk.
2013. nov. 11. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!