Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sose lesz barátnőm? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose lesz barátnőm? (többi lent)

Figyelt kérdés

nem volt még baràtnőm...

miért.mert kizàró ok nàlam,ha egy làny dohànyzik,alkoholt iszik.

egy olyan lànyt se ismerek aki ezt a két dolog valamelyikét megtagadnà az életéből.

Külsöleg meg csak àtlag kinézet igényem van:szép nőies arc,nem elhanyagolt test.


Mit csinàljak,Hol keresek,Tàrskeresőn probàltam nem vàllt be.

18 vagyok.

Az lenne a csoda ha itt írna ràm egy ilyen làny,akivel legalàbb csak beszélgetni tudjak.Az isteni àlldàs pedig az lenne ha ismerkedne is velem meg közel is laknànk egymàshoz...


Szóval bàrmi tanàcsot,ötletet,bíztatàst elfogadnék.

(helyesíràsomat nézétek el,telon egy szenvedés volt bepötyögni)



2013. okt. 27. 18:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Ha itt siránkozol,akkor nem.
2013. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
67%
Miért zárod ki elvből azokat akik isznak/cigiznek?
2013. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Keress nőket a szektáknál. Ott valószínűleg nem isznak és nem dohányoznak.
2013. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Szenvedélybetegség pedig szükséges. Olyan nincs, aki semmit se tolna.
2013. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
#2 azert mert az noknel kevesbe elfogadhato. Sot sztem visszataszito. En a ferfiaktol is ezt varom el,h ne dohanyozzon,ne igyon,ne drogozzon v ilyenek
2013. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Noydra ***** válasza:
Nem lesz, mert 2 idióta kizáró okot neveltek beléd. Cigit félig megértem, alkoholt meg soha életében nem ihat? Vagy ezt hogy gondoltad?
2013. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Ha megismersz egy-kettőt, a végén azt fogod kívánni, bárcsak a dohányzás/alkohol lenne a legnagyobb hibája.


És itt azokra gondolok, akik elvállalnak pl. "ezt-azt" mellékállásban, akár úgy is, hogy közben a barátjuk/családjuk annyit tud róluk, hogy "túlóráznak a munkahelyen"...

2013. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Most, hogy én már nem dohányzok, nem igen tudnám tolerálni, ha a barátnőm szájára kellene egy csókot adni, aminek természetesen bagószaga van, amíg két ember cigizik, addig könnyű, viszont ha az egyik kiesik, akkor azért el kell gondolkodni. Vagy mossa ki a száját, mielőtt megcsókol vagy ne szíjja a szart!

Témához kanyarodva, a társkereső sem hülyeség, de számolnod kell a sok viszketőpinájú egyeddel is, szóval még ott is szortírozni kell, hogy megtaláld az igazit (már ha ilyen létezik).

2013. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
2# mert irritàl.egészségtelen förtelmes tevékenységnek tartom.manapsàg màr élni sem tudnak nélkülük az emberek...
2013. okt. 27. 18:27
 10/33 anonim ***** válasza:
5 éve tudod, hogy mire van valójában a pö csöd, és már sírsz, hogy sose lesz barátnőd?
2013. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!