Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs életem? Ha normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs életem? Ha normális leszek sose lesz pasim?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy fiatal vagyok meg ráérek, nem kell mondani!

Csak kíváncsi vagyok, ugyanis sose volt még barátom és nem úgy néz ki, hogy lesz is a közeljövőben. Senki nem érdeklődik utánam, senki nem akar megismerni pedig normális lánynak tartom magam. Egyáltalán nincsenek komoly elvárásaim, mégse érdeklek senkit sem. Egy embert kivéve, de ő szóba se jöhet nálam és ezt tudja nagyon jól. Vele egy normális lány se fog összejönni. Igénytelen és irritáló. Nem járok soha bulizni, barátaim se nagyon vannak ezáltal alig járok el itthonról. Nem tudok hova menni és nem is szeretnék. Egyáltalán nem sminkelem magam, nem használok semmit és nem követem a divatot, nem öltözök nőiesen sem. Nem tudom, ezek engem hidegen hagynak és nem akarom magamra erőltetni mások kedvéért. Úgy érzem sose lesz pasim és soha nem fog velem egy fiú se szóba állni. Mit tegyek?


Kérlek NE írjatok privátot, hogy ismerkedni akartok. Ilyen kérdésnél nem szeretnék.


16/L


2013. szept. 22. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Sokaknak pontosan ez a NORMÁLIS lány. Ez az ideáljuk.

Többek közt nekem is.

Csak idők kérdése hogy rátalálj arra a fiúra akivel egymásnak lettetek teremtve! ^^

2013. szept. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne búsul. Én is ilyen voltam/vagyok, mégis lett barátom, szóval szerintem ne aggódj, lesz az. :D
2013. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok, sose volt még barátom, és szerintem az elkövetkezendő 2 évben nem is lesz. De van egy nagyszerű hírem: még élek, és virulok!
2013. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
áldozatokat kell hozni, valamit valamiért, soroltad, hogy mit nem csinálsz, nem sminkelsz, nem jársz el, nem öltözködsz nőiesen........ most akkor mit kell ezen csodálkozni, hogy nincs senki sehol?.....így is marad ne aggódj
2013. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te most vagy normális. Páran példát vehetnének rólad!
2013. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

már most leírtad hogy nem is akarsz ismerkedni,de elvárnád,hogy érdeklődjenek felőled?

ez így vicces

ha nem jársz sehova akkor marad a net,de ott meg nem akarsz akkor egyedül maradsz

az a srác akiről írtál az meg nem volt szép,mert lehet a fiúk meg rólad gondolják ugyan ezt,szóval ne fikázz mást amíg te is kb olyan vagy

2013. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk 5 évvel idősebb lennél...

Az, hogy nincs életed nem azon múlik, hogy van-e pasid, vagy nincs...

2013. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt a számot küldeném a szomorúnak tűnő lánynak:

http://www.youtube.com/watch?v=1G4isv_Fylg

2013. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kicsit félre értettetek. Nincs bajom a neten ismerkedéssel sőt, könnyebben is megy csak egy ilyen kérdés alatt nem akarok. Azért nem járok sehova mert egyrészt nincs szórakozóhely a környéken, másrészt nincs kivel, harmadrészt nem vágyom ilyen nagy bulizásokra. Inkább sétálnék egy jó nagyot, amit szoktam is. Tudom, hogy nem szép amit mondok róla de figyelj, ezerszer elmondtam már neki, hogy hagyjon békén és nem bírja megérteni. Ha csak ő van, akkor úgy néz ki egyedül halok meg. Mint mondtam, nem nagyok az elvárásaim de ő annak a kevésnek se felel meg. Kinek kell olyan pasi aki büdös, igénytelen, buta? Mert nekem köszi de nem.
2013. szept. 22. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!