Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex újra apás szülés után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex újra apás szülés után?

Figyelt kérdés
Mikor voltatok először újra együtt apás szülés után? Milyen volt?
2013. okt. 28. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
A hathetes orvosi vizsgálat után. Alig bírtuk kivárni. Jó volt újra együtt. A gyerek valahogy egy kicsit még közelebb hozza egymáshoz a párokat szerintem.
2013. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
A 6 hetes kontroll után. Olyan volt, mint szülés előtt, semmi nem változott.
2013. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az ilyesmit jó olvasni, ment a like :)
2013. okt. 28. 14:19
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Amikor az orvos megengedte, semmi gond sem volt, azóta is igen jó (söt sokkal jobb) együtt.
2013. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

5 hét után

(a dokim szabira ment utána 2 hétre,igy előre hoztuk a 6 hetes kontrolt,és szabad utat adott)

Furcsa volt,nem is emlékeztem milyen óvszerrel védekezni.

2013. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Azóta nem szexelünk (3 éve) mert azt mondja nem tud úgy nézni rám.
2013. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
6 hét után. Mind a 3 gyerek születése után kb annyival, az orvosi kontrollt nagy nehezen kivártuk. Jó volt, az első szülés után kicsit fájdalmas volt, de nem vészesen. Azóta sincs gond a szexuális életünkkel. (egy 'igazi férfinak' azt gondolom, hogy semmiféle gondot nem okoz a szülésen való részvétel :) )
2013. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
8 hét után. Az első alkalomtól féltem, de nagyon jó volt. Jobb mint előtte. Aztán azóta is csak havi 2-3x van szex.
2013. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Miért van az, hogy itt mindenkit lepontoztak??? A mikor kérdésre csak objektív választ lehet adni, az pedig, hogy milyen volt, mindenkinek a saját élménye, nem értem ebben másnak mi nem tetszik.
2013. okt. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztam, csak szólok :)

Most én felpontozok akkor mindenkit, ha valaki csak ezért jár ide, akkor az már rég gáz.

2013. okt. 29. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!