Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak le akart fektetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak le akart fektetni?

Figyelt kérdés
Egy buliban odajott hozzam egy fiu.ezelott sose lattam de nagyon helyes volt es komolyan erdeklodott irantam.a buli folyaman csokoloztunk es a telefonszamomat is elkerte de azota nem beszeltunk.
2013. okt. 28. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
hát valószínűleg igen, és utána ugyan úgy nem hívott volna, ahogy most nem hív.
2013. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha nem keresett akkor valószínűleg nem gondolta komolyan a dolgot. És ne legyél gyerek... Attól hogy csókolóztatok még nem jelenti hogy komolyan érdeklődik irántad. :D
2013. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg nem érdekelted őt igazán. Lehet hogy csak azért kérte el a számodat, hogy lásd, milyen "komoly a dolog", és még aznap este megpuhítson ...
2013. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem talált mást arra az estére.
2013. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kérdező....most ettől okosabb lettél?
2013. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!