Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért sértődtök meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért sértődtök meg a kategorizálástól, amikor ti sokkal durvábban teszitek?

Figyelt kérdés

Több fiú is leírta, hogy a lányokat kategóriákba rakja, amely szerint van, akivel csak szexet akar, míg van, aki komoly kapcsolatra való. A lányok az ilyen válaszokra rendszerint tűzokádó sárkányként reagálnak, viszont valamiről megfeledkeznek.

Sok nő a legteljesebb lelki nyugalommal írja a szűz, sikertelen srácoknak, hogy majd eljön az ő idejük is, nyugodjanak bele, hogy ők majd jók lesznek férjnek, de addig viseljék türelemmel a sorsukat. Vagyis tönkremegy a fiatalságuk finoman szólva, mert nem agyhalottak, akik manapság menőnek számítanak a fiatal csajok körében.

Szerintem ez sokkal durvább, mivel az első esetben mégiscsak kell minden lány valamire; míg az ő esetükben semmire, max. szárazbarátnak.



2013. okt. 8. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Ma este is megvolt a rinyálás, köszönjük szépen.
2013. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%

A lányok túlságosan beképzeltek és túlságosan önfejűek ahhoz, hogy ők ezt beismerjék, felvállalják.


Hogy mi??? mi???

mi nem kategorizálunk..mi az összképet nézzük egy férfin.


hagyjuk mááár összkép..pénztárca, farokméret és utána jön az, hogy kinéz-e valahogy a fószer vagy sem.

2013. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es, teljesen komolyan gondoltam a kérdést! Ha egy lány emelhet kifogásokat, akkor mi is.
2013. okt. 8. 23:50
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Jó, akkor csináld. És? Mégis mi a szart érsz el vele? Ahelyett, hogy az idióta kifogásaid mögé bújsz inkább kezdjél magaddal valamit és akkor talán tényleg lesz esélyed a csajoknál.
2013. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nem kategorizáltam senkit, tényleg az összképet néztem, valamint azt, hogy tudom-e szeretni vagy sem. De hála a gyakorinak, meg a több évig tartó "szingli" létnek, azon belül is néhány bizonyos akkori bepróbálkozónak, megszületett a HULLADÉK kategória. ;)
2013. okt. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal sértőbb, ha valakit kihasználnak és nem vesznek komolyan, mintha kedvelnék, tisztelnék, csak szexuális vonzalom nélkül.
2013. okt. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

83 %

ha egy lány csak szexre kell, az általában azért van, mert semmiféle belső értéket nem képes felmutatni. Vannak ilyenek bőven.

A fiú viszont úgy érezheti, hogy csak egy haszonállat, aki addig nem volt jó, azután már igen. Joggal gondolhatja úgy, hogy akkor már kényszerűségből eltűrik, de soha nem szeretik majd igazán.

2013. okt. 9. 00:02
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

"ha egy lány csak szexre kell, az általában azért van, mert semmiféle belső értéket nem képes felmutatni. "


Na meg a nagy lótúrót. És most szépen fogalmaztam. :)

2013. okt. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

"Na meg a nagy lótúrót. És most szépen fogalmaztam. :)"


Pedig teljesen jogos. Normális férfinak maximum az értéktelen nők kellenek szexre.

2013. okt. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezzel az erővel jogosan minősítem hulladéknak azt, aki nekem nem kell párkapcsolatra. :) Ez ilyen.
2013. okt. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!