Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? (hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? (hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki 5 évvel idősebb nálam, és elég messze is lakunk egymástól. Jóban vagyunk, bár nem ismerjük olyan régről egymást. 2-3 hete kezdtünk el beszélgetni a neten. Nem tudom mit érzek iránta. Van, hogy kedves, de volt már amikor bunkó stílusban válaszolt. Sok közös van bennünk, de nemrég vesztette el a lányt akibe szerelmes volt,.én meg a barátomat. Néha úgy válaszol nekem, hogy olyan mintha többet érezne irántam mint egy barát iránt, de van amikor pont azt érzem, hogy semmi esélyem nem lenne nála. Nem szeretném elrontani a kapcsolatunkat, mert nagyon kedvelem őt, mint havert, de nem szeretném ha beleszeretnék vagy valami. Nem működne a dolog, mert 5 év korkülönbség elég sok és mellette meg a távolság is ott van. Mit tegyek, hogy ne essek bele? Minél többet beszélgetek vele, annál jobban kötődök hozzá és jobban fájnak dolgok amik régebben nem foglalkoztattak annyira. Nem merem tőle megkérdezni mit gondol rólam, mint lányról, mert az mindent elrontana és attól félek megszűnne a beszélgetés köztünk.

2013. okt. 29. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem írd meg neki és nem baj a korkülönbség :)
2013. okt. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ő 19:/ szerintem érettlennek tartana egy kapcsolathoz.
2013. okt. 29. 00:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyelőre ne kérdezz semmit. legyél viszonylag passzív. ha ír, ír ha nem akkor nem. és soha ne írj többet, vagy hamarabb mint ő, és persze kedvesebbet se.

így megtudhatod hogy te mennyire kellesz neki.

ha ezek után nem ír, akkor megoldódott. nem leszel belé szerelmes, mert nem fogtok beszélni.

ha ír, és közeledik, és tényleg tetszik neked is, akkor meg nem számít az az 5 év korkülönbség és a távolság(azért leírhattad volna hány évesek vagytok).


Ne kérdezz semmit tőle, hagyd az egész dolgot menni a saját útján, és ha hónapokba is telik, nem gond. Legalább addigra ülepednek a kapcsolatos dolgok.

2013. okt. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Ő 19 én 14.
2013. okt. 29. 00:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Jól nyisd ki füled:

EZ TELJESEN NORMÁLIS, SZERETED, Ő IS SZERET, ENNYI AZ EGÉSZ. ÖT ÉV AZ SEMMI.

Ismerek olyan lányt akinek az első pasija vagy 6-7 évvel idősebb volt, a mostani 20-al. Ettől még nem borul rád az ég.


F/15

2013. okt. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

egy 19 éveshez még éretlen vagy.

ha te is úgy érezne, mint te, akkor ez már rég szóbakerült volna köztetek és elhívott volna valahová, mert élő kapcsolat nélkül nem lehet szerelmesnek lenni...

próbáld meg olyan irányba terelni a beszélgetést, vagy nem lesz semmi.. nem veszíthetsz sokmindent, legalább nem maradsz bizonytalan+!

2013. okt. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem tudtunk volna találkozni se, mert 100-150 km van köztünk, és én nem mehetek hozzájuk, ő meg azért nem fog eljönni ide, hogy pár órára elmenjünk valahova vagy ilyesmi.
2013. okt. 29. 08:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha esélytelen, hogy találkozzatok, akkor hagyjad. Vagy várd ki, hátha addig nem lesz valakije, és akkor már összeköltözhettek; ha mindketten akarjátok.:)
2013. okt. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább nem mondom meg neki, jobb ha nem tudja, mert lehet rosszul fog elsülni. Csak azt nem értem, hogy eddig minden reggel ő írt rám, sokszor délután is ő írt előbb. Meg kedves is de többször megemlíti a lányt valamilyen formàban. És szerintem nincs még teljesen túl rajta, ellenben velem, mert nekem nem hiányzik a volt baràtom. Gondolom hülyülésből elkezdett engem magának tulajdonítani, vagy hogy mondjam. Pl. úgy hív Pannim, Rékám stb. csak a saját nevemen. Meg szokott számokat küldeni, hogy hallgassam meg, de valamelyik nap egy olyat küldött, ami arról szól, hogy "legyél a barátnőm". De ezt úgy gondolom nem azért mondta, hogy hallgassam meg mert ezt akarja utalni vagy ilyesmi.
2013. nov. 1. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!