Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a prostituálttá válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a prostituálttá válás folyamata?

Figyelt kérdés

Gondolom, ha kibukom az egyetemről, nem lesz se munkám, se ultra-gazdag férjem, akkor sem állhatok ki csak úgy a sarokra árulni a testem.

Persze, mindez elméleti kérdés, egyáltalán nem tervezem ezt, csak felötlött bennem, most, a tanulás közepén, hogy ha ez nem jön össze, és nem sikerül befejeznem az egyetemet, találnom egy jó munkát, stb, akkor mihez kezdhetnék. Nem vagyok csúnya, ezért gondolom, egy középkategóriás prostiként talán még esélyem is lenne. Csak úgy beállítani egy bordélyba, hogy hé, vegyetek fel, azt lehet? Tud erről bárki bármit is?

Előre is köszönöm mindazoknak, akik kb értelmesen és segítőkészen próbálnak enyhíteni a kíváncsiságomon. :)


2013. okt. 29. 15:24
 1/10 Zakathol ***** válasza:
100%
Fogod magad, kibérelsz egy kecót és meghirdeted magad. Ennyi.
2013. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ki kell kérni a munkanélküli központól a munkavállalói kis könyvet.
2013. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ga a gyk-t vennénk alapul, azt kellene mondanom, hogy az egyetem a prostitúció melegágya.
2013. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű: csináltatsz néhány szexi képet magadról, meghirdeted magadat a népszerű szexpartner kereső oldalakon, és várod a telefonhívásokat...
2013. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem tanulj és menj el dolgozni minthogy ilyen hülyeségek járjanak a fejedben.
2013. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezeken az oldalakon hirdetheted magad:


rosszlanyok.hu

piroslampa.hu

2013. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Aki akar dolgozni az talál is munkát!Lehet,hogy csak egy gyárban,vagy wc pucolóként,de az is jobb,mint k.urvának menni.
2013. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azért azt vágjátok, hogy a betanított munka vagy ilyesmi, amihez nem kell végzettség, az szóba sem jött:D
2013. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sok privátot kaptam, azokra nem válaszolok, elsősorban azért, mert mint írtam, ez csupán elméleti kérdés. Tényleg kíváncsi vagyok ugyan arra, hogyan lesz egy egyszerű lányból prosti, de én előbb kipróbálnám magam egyéb munkákban, és ha minden kötél szakad, kétlem, hogy erre fanyalodnék. Senki se akarhatja, hogy férfiak használják ki a testüket kényükre-kedvükre, akik igazából szexuálisan taszítanak.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat! :)

2013. okt. 29. 15:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolkozz ilyeneken. Ha egyetemen tanulsz szerintem egy okos, értelmes lány lehetsz ;)
2013. nov. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!