Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok egy ilyen "emberről"? (Szerintem ocsmány, ezen lehűltem teljesen. ) Szerintetek?

Figyelt kérdés

"Huszonévesen összejöttem a férjemmel. Sajnos az elején el akart engem hagyni, de én nem hagytam, aztán szültem neki egy gyereket. Utána elvett feleségül. Ő jó party volt nekem, mivel nagyon rendes fajta ember, családcentrikus, mindenki szerette és engem is megfogott. Aztán egyre többet dolgozott, hogy eltartson minket, s a hitelt is ki tudjuk fizetni. Én is dolgozgattam közben, hogy menjenek a dolgok. Aztán ráuntam, hogy sokat melózik, így bepasiztam, megcsaltam. Perpatvar után megbocsátott nekem. Újra együtt voltunk. Aztán én úgy gondoltam, hogy feldobom az életemet. Volt egy legjobb barátnőm, akivel sok mindent meg tudtam osztani. Lefeküdtem vele, ki akartam próbálni hogy milyen nővel. Jó volt. Élveztem. Aztán újra találtam magamnak egy helyes férfit, vele is lefeküdtem. Férjem erről nem tudott. Aztán megtudta. Elhagyott. Most már 14 éves a gyerekünk. 1,5 éve nem vagyunk együtt a férjemmel. Ő közben talált magának más nőket, de nem volt szerelmes. Nekem is van párom most, ő külföldön dolgozik, haza adja a pénzt. Ez tök jó! A férjem talált most magának egy lányt, aki ugyanolyan mint ő. Teljesen elvette az eszét ez a p.csa, az óta rám se hederít. Az a lány is odavan a férjemért, már össze is költöztek, családjába is bekerült a liba. Próbálom hívogatni gyerek ügyben, de nem nagyon foglalkozik velem. Hazaadja az gyerektartási pénzt, foglalkozik a gyerekkel, de ennyi. Velem meg nem. Miért?"



Ez az ember nem én vagyok. Szerintetek milyen az ilyen "nő"?



2013. márc. 11. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lelőni való. Az ilyenek miatt nézik le az egész női nemet. Hogy kapna szifiliszt az ilyen.
2013. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a fajtát kell kerülni mint egy leprást.
2013. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl profán és ostoba. Szerintem kamu. Vagy tényleg egy agyhalott.
2013. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hiszitek vagy sem, ez nem kamu SAJNOS! Bár lenne az! Én ezen teljesen lehidaltam, de lehet hogy én vagyok az egyetlen egy naiv ember akkor a világon.
2013. márc. 11. 17:25
 5/11 anonim ***** válasza:
én se nagyon hiszem el. minden esetre ha a környezetemben lenne ilyen nő mint rokon vagy mint barátnő kapna tőlem két akkora pofont hogy a "crazy dance" nevű hinta megirigyelné a pörgését
2013. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kamu vagy ember, és már nem tudsz mit kitalálni kínodban:DD


Szerintem kezeltesd magad, hogy legközelebb ilyen hazudozásra ne szorulj rá.

2013. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért kellene veled foglalkoznia az ex-férjednek?
2013. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csacsikám-mert hogy ez a szerep a tiéd(míg a világ a világ), legközelebb úgy hazudj más nőről, hogy mikor kiderül,mint ahogy nem is oly régen is kiderült már nem egy ízben, hogy hazudtál, ne égj úgy mint ama bizonyos Reichstag(már ha tudod egyáltalán, hogy melyik épület is az).
2013. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés, undorító egy nő ha van ilyen.
2013. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem kamu kerdes, ismerek ilyeneket:(

:((

:(((

:((((

2013. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!