Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás, mert nincs szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás, mert nincs szex?

Figyelt kérdés
kb két éve vagyunk házasok férjemmel.. szeretjük egymást, kiegészítjük egymást, mindent megtudunk bezsélni, jól egymásra találtunk.. viszont szexuálisan ő mindig is kevesebbszer akarta mint én, kb heti 3x. de az utóbbi kb fél évben (más problémák miatt is) több a vita, így gondolom emiatt is, nincs szex. 2 hetente 1x, akkor is nekem kell erőltetni és vita után nyúl csak hozzám.. és az is kb pár perces.. hiába próbálkozom bármivel.. ő ilyen azt mondja.. tudja hogy az ő hibája de mégsem tesz semmit.. várjak hátha változik? vagy tegyek valamit amitől észbekap? pl elhidegjük és ne akarjam én sem. vagy hagyjam el? de ilyenek miatt váljak el amikor amúgy jól megvagyunk? de nekem ez így nem elég.. van hogy egész délután szexi ruciban mászkálok előtte vagy fehérneműben de még csak észre sem veszi.. nincsenek vágyak semmi.. mit tegyek? így gyereket nem akarok bevállalni.. tancsok tapasztalatok? köszi előre is.. 30/N
2013. jún. 10. 08:58
1 2
 1/14 ivilicious ***** válasza:

én pont ezért akarok szakítani. nem fog változni. hidd el. ő ilyen.

és biztos nem akarsz ilyen életet,főleg,ha gyerek is lesz..


20L

2013. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
de miért házasodtatok akkor meg? mármint ha nincs meg a vonzalom, és te házasság előtt sem érezted ezt a dolgot kielégítőnek, akkor miért házasodtál meg vele?
2013. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ASOT ***** válasza:

Volt már ilyen a történelemben.

De nem is mondta meg mi a fő problémája?

Esetleg nagyobb testi változáson estél át?

Vagy nem kíván?


Egyébként a legrosszabb ötlet lenne ha elhidegülnél akkor ő is úgy gondolná "áhh akkor minek az egész".

Nem tudom..próbálj meg vele erről még beszélni, vagy próbálj valami izgalmat vinni a szexbe gondolom mindig ugyanolyan monoton az egész...Még rögtön azért ne válj el.


De hanem lesz abszolúte semmi változás akkor gondolkozz majd el ezen.

2013. jún. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 ivilicious ***** válasza:
53%

de írja szegény,h szexi fehérneműben msázkál előtte meg minden...

én is úgy nézek ki néha, meg egész hétvégén ,hogy belenézek a tükörbe és ÉN FELIZGULOK MAGAMTÓL. aztán semmi, lassan hirdetést adok fel,h szexelhessek.

2013. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az eszetekben sem jut, hogy egy férfinak sem feltétlen áll fel a töke egy mesztelen testre? Vagyis, hogy ha lélekben nincs köztük már összhang az is kihathat a kedvre is? Tudom vannak olyanok akik a legyet is a reptében, de az ilyen csak baxik, és nem szeretkezik a feleségével. Vagy neked ez is elég lenne kérdező? Nem a külsőddel van gond nem vágod? Ne legyetek már ilyen buták, hiszen le is írta.
2013. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Tudom vannak olyanok akik a legyet is a reptében, de az ilyen csak baxik, és nem szeretkezik a feleségével."


Ez kb. akkora baromság, mint hogy a csinos nők mind idióták. Képzeld, aki nem vágyik a feleségére, az se szeretkezni, se bszni nem tud jól, ahogyan te fogalmazol... Amúgy én úgy veszem ki, hogy a kérdező bármilyen szexnek örülne már.

2013. jún. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ASOT ***** válasza:

Hát nem tudom, valami gondja biztos van, a legrosszabb eset ha van valakije vagy egyszerűen téged nem kíván.


Gyereket nem említettél de azért megkérdezném hogy nincs?

Vagy esetleg nem e híztál el nagyon azóta és ez is benne lehet e a dologban? Mert volt már ilyen is.

2013. jún. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Velem ugyan ez volt és kb. 1 év múlva kiderült, hogy rendszeresen megcsalt....több nővel is! :/
2013. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én voltam a legyes a reptéren. Hát ne mond már, akinek nem számít, de feláll, az nem rak oda a feleségének még akkor is ha semmi kedve sincs. Most nem akarok minősíthetetlenül fogalmazni, de tény, hogy van akinek nem kell vonzalom, hogy felálljon, elég, ha a dugásra gondol és ennyi.
2013. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat és a tanácsokat.

mikor összeházasodtunk akkor azért több volt a szex meg reméltem hogyha nem lesz annyi stressz akkor más lesz.. de csak rosszabb lett sajnos..

nincs gyerek de szeretnénk, viszont így egyre jobban félek vállalni gyereket.. ilyen házasságba? szeretem de mi lesz 5 év mulva? már most olyanok vagyunk mint a lakótrásak. csak megbeszéljük a dolgokat és ennyi..

összebújás van néha, átölel, ad puszit, de ennyi..

már beszéltünk arról is hogy én mit akarok és hogyan, de azóta se semmi.. ő elmegy és kész.

és tényleg nagyon ritka a szex.. heti 1x vagy kéthetente 1x.. és tényleg csak annyi hogy pár perc és elmegy.. mikor én elkezdeném élvezni akkor vége.. felöltözik és megy a dolgára..

nem híztam csak egy kicsit. de ez mindig is így volt.. hol hízok hol fogyok de állítólag nem vagyok rossz nő, nem is vagyok kövér meg semmi..

nem tudom mit tehetnék még.. próbálkoztam gyertyafényes zenével, romantika, vacsora, közös fürdő, szexi ruci, fehérnemű, új hely, új póz de neki semmi nem jó.. ő az ágyban szereti este.. de hogy miért?? nem tudom.. de már nagyon elegem van.. nem csalnám meg de ez így nem mehet tovább.. gondoltam rá hogy beteg lehet? nagyon sokat cigizik és van egy kisebb szembetegsége is, néha gyógyszereket kell rá szednie.. lehet hogy ez is okozhatja? nem tudom, tanácstalan vagyok.. mondtam hogy menjünk terpáriára vagy ilyenek de hallani sem akar róla..emiatt tényleg tönkremehet a házasságunk? de már nem akarom erőltetni sem mert csak visszautasít.. meg neki az nem jó azt mondja.. de ha nem kezdeményezek akkor ő hetekig nem nyúl hozzám.. elkeseredett vagyok...

2013. jún. 10. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!