Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok egy olyan csajjal akin kívülről ugyan nem látszik, de hungarista elveket vall? (És nemzeti rock-ot hallgat)

Figyelt kérdés
Vagy cikisek az ilyen lányok?
2009. nov. 14. 13:53
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
A zenei ízlés mindegy. Ha nem mutatja ki hogy szélsőséges, és amúgy értelmes csaj, simán.
2009. nov. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is mindegy a zenei ízlés, de a hungarista lányoknak alapjáratban nem szokásuk értelmesnek lenni.
2009. nov. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
59%
Ha csak a zenében hungarista, akkor nem zavar.
2009. nov. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
76%

Rengeteg olyan fiú van aki hungarista elveket vall és nemzeti rockot hallgat...

Talán kimehetnél 1-2 ilyen koncertre ismerkedni...

Ott csak hozzád illő pasit találnál!!!

2009. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy nem ciki, úgyis kinövöd.

Én is voltam hozzád hasonló csak pasiban.

Az összes hozzám hasonló barátom ismerősöm(aki régen hasonló elveket vallott mint Te)pont leszarja a hungarikumokat, jó ideje már...

Köszönhetően a sok kormánynak...és a rendőrségnek.

:DDD

2009. nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Igen,de pont ez az hogy a külsőmön nemlátszik,szóval nem hordok nagymagyarországos kitűzőt,és acélbetétes bakancsom sincs....

Nemtudom hogyha elmennék egy ilyen koncertre mennyire néznének ki,nemtudom hogy egy hungarista/skin pasi mennyire lenne kíváncsi egy olyan csajra aki kívülről teljesen olyan mint egy átlagos, normálisan felöltözött lány.

2009. nov. 14. 14:10
 7/43 anonim ***** válasza:
61%

"de a hungarista lányoknak alapjáratban nem szokásuk értelmesnek lenni."

Na köszi,én is Hungarista lány vagyok,nem tartom magam butának..Csak az lehet intelligens aki a saját Hazája ellen van?Srácok,ennyire ciki ha egy csaj szereti a saját,szülőföldjét,Hazáját?Vagy mert ismeri a történelmét,vagy nem ilyen Britney Spears féleségeket hallgat?

Külsőleg rajtam sem látszik,ugyanúgy öltözök mint bárki más,akár felhúzok szoknyát,magassarkút is,de nem a külső a fontos,hanem a szív,amit érez.Szélsőségesnek is nevezném magam,de ez van,van aki elfogad van aki kevésbé,de azok engem se érdekelnek.

Csak sose fogom megérteni miért ciki az ha valaki Hungarista,miért nézik le az elveik miatt és hasonló dolgok miatt.És ez nem valamiféle lázadás,hanem kötődés,tisztelés és hasonlók.

17/L

2009. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
74%

14:11 vagyok.Remélem a végén a szóismétlések miatt nem az jön le hogy buta mennék,ami összefügg azzal hogy Hungarista.

A kérdezőnek meg mondanám: nem néznek ki,én se öltözök ki 1-1 koncertre,úgy megyek ahogy általában mindenhova.NagyMagyarországos kitűző meg mondjuk mindig ott van a táskámon,meg a kezemen egy piros-fehér-zöld karkötő,de ebből sokat nem szűrnek le a hétköznapi emberek én meg tudom mit jelentenek nekem azok :)

2009. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
79%

Nyugodtan elmehetsz a koncertre bármilyen ruhában...

Nem az öltözködés, hanem a gondolkodásod dominál egy ilyen koncerten...

2009. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
73%

Az, hogy valaki hungarista nem jelenti azt, hogy utálja a feketéket, ázsiaiakat, vagy bárki mást! A hungarista a hazáját, Magyarországot szereti - az már más kérdés, hogy sok hungarista van aki ezt a kettőt összemossa, de alapvetően neme erről szól. És a média is ezt próbálja sulykolni, manipulálni...

És én pedig büszke lennék egy ilyen csajra, aki szereti a hazáját, ha pedig nem szélsőséges akkor végképp.

2009. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!