Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok egy olyan csajjal akin kívülről ugyan nem látszik, de hungarista elveket vall? (És nemzeti rock-ot hallgat)

Figyelt kérdés
Vagy cikisek az ilyen lányok?
2009. nov. 14. 13:53
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Ennek a vitának nem itt van a helye, ugyanis ez nem tartozik a feltett kérdés tárgyköréhez, ezért érdemi választ sem adok, és innentől befejeztem az írást.

Ha van valamennyi értelmed, ugyanezt teszed te is, vagy a kérdésre írsz választ, nem egy másik válaszra.

2009. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Akkor sértődj meg...
2009. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Vicceske, mér nem mész fórumra akkor? Ez az oldal nem vitafórum, istenem, látom magas......hüpp hüpp
2009. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

És nem is arra való, hogy fennen hirdessük a politikai nézetünket szexualitás témakörben...A kettőnek nem igazán van köze egymáshoz...sztem.

;)

Én járnék a csajjal, persze csak, ha jól néz ki és kedveljük egymást...A zenei és politikai nézet csak másodlagos szerepet tölt be minden ember életében...Persze könnyebben talál magának párt a hasonszőrűek körében...

Az NS-es meg s*ggfej...Hangoztatja milyen fasza gyerek.

Ezt csak +infóként...

:DDD

2009. dec. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Nem feltünő ám, hogy ugyanaz vagy aki előzőleg belém kötött, csak most másnak akarod magad kiadni...látszik a százalékodon balf.sz :)
2009. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Azért jó kis kommentek alakultak már ki:D

Irjatok csak még bátranx)

2009. dec. 4. 21:39
 37/43 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mennyire fanatikus....
2009. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

"A zenei és politikai nézet csak másodlagos szerepet tölt be minden ember életében"


szerinted, hülyegyerek.

2009. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy Te olyan ember vagy aki, ha szeret valakit, akkor azt az embert háttérbe szorítja zenei, vallási, vagy éppen politikai nézetei miatt...

Lehet, hogy szerinted "hülyegyerek" vagyok...De sajnos Én azt látom, hogy kettőnk közül csak Te vagy még éretlen...Szellemileg persze...Majd pár év múlva Te is másként fogsz látni dolgokat...Tán még jut hely benned szeretetre és megértésre...

;)

2009. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
mindent megadnék egy ilyen csajért!
2010. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!