Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok! Ti is szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok! Ti is szoktatok taktikázgatni facebookon?

Figyelt kérdés

Akik nincsenek felregisztrálva, vagy mélyen elítélik azok nyissanak meg inkább egy másik kérdést. Nem facebookon élem az életem, de a társadalom jelentős hányadára nagy befolyással van, ezért érdekelnek az ilyen folyamatok.


Az egyik legjobb barátnőm például bosszúból nem olvasta el a volt barátja leveleit, mert a srác nem akkor válaszolt neki, amikor ő akarta. Láttam nála még érdekes dolgokat, de mostanában fiúktól is hallottam, hogy durva játszmákat folytatnak, ha ismerkedésről van szó.


Ha nem is ti csináltátok, de tapasztaltátok, osszátok meg velem kérlek! Kíváncsi vagyok, mik mennek még a háttérben.


2013. okt. 30. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
nem.. de mi értelme is van ennek? :o
2013. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek ilyen agyhalott ismerőseim...
2013. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Facebook ide vagy oda, ez elég gyerekes.
2013. okt. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
olyan nyomorék ismerőseid vannak, az én haverjaim megverik egymást ha van valami gond és nem nők módjára az őrületbe kergetik egymást, a barátnőim meg nem foglalkoznak ilyenekkel, komolyan ennyire éretlenek a mai tizenévesek?
2013. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Komolyan az ismerőseim fikázgatása felé megy el a téma? Az említett lánnyal már nem beszéltem egy ideje, de ettől függetlenül folyamatosan látom, hogy mik mennek, ha egy férfi meg egy nő / fiú és egy lány ismerkedik. Amúgy meg élőben is megvannak ezek, csak azt valahogy kevesebben tartják gyerekesnek. Nap mint nap olvasom itt a kérdéseket, hogy akkor most mit csináljon, felhívja a csajt vagy várjon csak türelmesen, és jönnek a csajmágnesek, akik megmondják a tutit, hogy mennyire kell kiéheztetni a lányt és ilyenek. A lányok oldaláról pedig ugyanez. A ne te kezdeményezz, te vagy a nő, és hasonlók. Facebookon ugyanezt látom kicsiben, és nem hiszem, hogy azért, mert retardáltakkal vagyok körülvéve.
2013. okt. 30. 16:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezeket nem facebookon kéne intézni...akkor nem lenne probléma ...
2014. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
persze. például ha kihajítod a barátlistádról, jó taktika a bosszantásra.
2014. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok mindezzel, higgyétek el! :D Nem tanácsokat kérek az ismerőseim megválogatására, hanem tapasztalatokat.
2014. márc. 17. 23:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Kegyetlen játékok... Ahhoz stílus is kéne, de alsó polcos ország ez...
2014. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!