Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
tudom ez egy nagyon értelmetlen kérdés de nem hagy nyugodni... ma taliztam 2 oszt.tásrammal (haverok) és beszélgettünk és valahogy szóba jött hogy nem bírna el és csak ugy fogott és felemelt és egy csomó ideig nem engedett le... De van barátom és ez most hűtlenségnek számít? Haragudnia kéne emiatt Rám?
2013. okt. 30. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

És megint csak úgy jöttem ide fél hétkor, hogy megválaszolok pár kérdést, de ennek az oldalnak van valami mágikus addiktív erőtere, ami itt tart.


MUST.... RESIST....

2013. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem dug*ál, ezért nem csaltad meg a párod!
2013. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fogott??? hol?
2013. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm=)


Utolsó : hogy érted?:)

2013. okt. 30. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!