Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi udvarol vagy a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi udvarol vagy a nő?

Figyelt kérdés

az egyik kedves emberrel itt GYK-n összetűzésbe keveredtem, hogy én oda merek menni egy nőhöz és udvarolni neki stb, és ezért önbizalomhiányos vagyok ...

az ő szemszögéből


De nem erről lenne szó ,elkezdtünk vitázni hogy a férfinek kéne udvarolnia nem a nőnek , mivel elvileg régen is a férfiak dolga volt , nem pedig a nőké , Én e mellé tettem le a voksomat hogy most is így illene


a levelező partnerem szerint viszont a Nőnek kéne, mert hogy miért ?, fél a férfitől hogy nem mer neki udvarolni?


nálam ez aztán kivágta a biztosítékot , lehet én vagyok h*lye de ez most hogy van ?



2013. okt. 30. 23:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen, te vagy a h*lye.
2013. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ez magas nekem
2013. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
A férfi udvarol
2013. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy. Attól még, hogy régen így meg úgy volt, nem kötelező, hogy ma is úgy legyen.
2013. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Pain for Pleasure ***** válasza:
90%

Még véletlenül se te érezd magad hülyének. Nagyon is jól gondolod, hogy a férfinak illene udvarolnia.

Biztos egy gyáva nőgyűlölővel volt dolgod.

2013. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Azért nem mondanám ezt így ki, hogy a férfinak KELL, de jobb esetben rá tudja magát szánni a dologra.
2013. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem udvarolnia kell egy feérfinak, hanem határozottan elcsábítania a nőt.
2013. okt. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Én nőként adom a lehetőséget, biztatást, de a férfi udvaroljon már, bakker! Ha nem udvarol, csak várja a sültgalambot, nem tudom férfinak tekinteni!

Szóval felőlem várhatja egy pasi, hogy meghódítsam, meg is teszem, ha kell, de akkor annyira is tartom! Akkor nem tekintem férfinak, akkor az ágyban is annyit kap, amennyit megérdemel, max. szétrakom a lábam, de nem leszek olyan odaadó, mint akkor lennék, ha kihozná belőlem a vadmacskát! Mert azt bizony ki kéne hozni, nem jár csak úgy alapból, bárkinek! Annak jár, aki tud udvarolni! :)

2013. okt. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Így szokás..

A hím mutogatja a tollait a nőstény dönt hogy mi legyen

2013. okt. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, épp amit az utolsó írt. Jól értem, hogy NEKED van önbizalomhiányod azért, hogy TE mész oda egy lányhoz udvarolni? Akkor nem éppen hogy önbizalmad van..?
2013. okt. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!