Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy nem vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy nem vagyok egy érzelgős, pasizó típus szerintetek? 19/L

Figyelt kérdés
Szóval, nem azt mondom, hogy egy fapi@a vagyok, vagy hogy soha nem lett volna barátom, mert igen volt. De sajnos elég rövid ideig. Talán pont azért, amiről a kérdésem szól. Nem igazán vagyok egy érzelgős ember, nő létemre sem. Nem szeretek sírni, érzékenykedni, ha a barátom mások előtt majd fel fal, stb... Ha látom, hogy a srác, akivel kezdünk összemelegedni, esetleg már járni, nagyon odavan a többi csajért is, nem várok és nem esek kétségbe, kiadom az útját. Elég hamar elengedem, mert tudom, nem menthető az ügy. Szerintetek baj ez, hogy Én ilyen könnyen elengedem az embereket és hogy nem vagyok egy nagyon bújós, szeretgethető lány? Ez titeket fiuk, mennyire zavarna?
2013. okt. 31. 12:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én sem vagyok érzelgős....néha igen, de ez csak 21 évente 1-szer fordul elő, hogy sírjak.

én szoktam adni a hajléktalanoknak pénzt.

bár az ülőhelyemet soha nem adom át senkinek tömegközlekedésen.

és néha néha nagyon rideg vagyok az emberekhez.


de ha nekem lenne 1 barátnőm, én mindent megadnék neki, próbálnék a kedvében járni, jó, jó én sem vagyok olyan aki utcán kézen fogva menne a barátnőjével, de valamilyen szinten elgyengülnék és behódolnék, csak neki!!!


ha te nem tudsz behódolni valaki előtt, pl a barátod előtt akkor szerintem valamilyen lelki nyavalyád lehet, kb mint nekem, de az is lehet, hogy a neveltetés hozta ezt ki belőled.


És ha téged nem zavar ez akkor hol itt a baj?

Csak találsz majd egy olyan embert aki ugyanolyan szellemben és lélekben mint te!

2013. okt. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, bízom benne! :)
2013. nov. 1. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!