Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig várnátok, hogy keressen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várnátok, hogy keressen?

Figyelt kérdés

Alapszitu: 22 éves lány, 26 éves pasi. A lány(én) gyakornok volt egy szállodában, ahol megismerkedett ezzel a pasival, aki ott dolgozik szakácsként. Mindkettő szinglik, tudják egymásról. Jól kijöttek, főleg a vége felé, beszélgettek, flörtölgettek, találkoztak melóidőben ha tudtak, nevettek, húzták egymás agyát. A srác egy másik helyen is dolgozik, 1 órára az eredeti melóhelyétől. Úgy esett, hogy az utolsó napján a lánynak(gyakorlat vége), a srác pont nem dolgozott, úgy volt, hogy lehet feljön elbúcsúzni tőle, lehet nem. Hát nem jött fel hozzá, így szokás szerint a lány elindult a buszmegállóban, ahol mindenki meglepetésére ott állt a srác és várt rá. A lány a kolleganőjével ment a buszmegbe, így hármasban várták a buszt, szóval nem lett semmi. Elköszönéskor 2 puszi, meg egy pillanat, amolyan megcsókoljam vagy ne csókoljam helyzet. Azt mondta, még találkozunk.


Jelen: Ez történt múlt pénteken, azóta semmi. A számom nincs meg neki ugyan, de facebookon megtalál. Viszont azt is tudom, hogy ez a két melóhely most nagyon lefoglalja, tényleg kidolgozza a belét is..meg azt is tudom, hogy nem nagyon jár face-re. Tudja, hogy bejön nekem, mert olyan célzásokat lőttem el neki, hogy tök egyértelmű.


Tehát..ti meddig várnátok? Keresnétek? Én úgy gondoltam, hogyha vasárnapig nem ír, akkor majd én írok és lesz ami lesz.


2013. aug. 30. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha te bejelölnéd?
2013. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már megvolt..a búcsú előtti nap előtt 3-4 nappal bejelöltem :)
2013. aug. 30. 15:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bejelölném facebookon, viszont azt már rábíznám, hogy ír-e, vagy sem. Ha bátortalan, ezzel megadtam a kezdő lépést, a többit tegye meg ő feléd.
2013. aug. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írj neki,kezdemémyezz,aztán majd eldől,mi lesz.Talán félénk ahhoz,hogy lépjen feléd,talán nagyon zsúfoltak a napjai.Persze az is lehet,hogy simán link és félvállról kezeli a helyzetet vagy nem érdekled eléggé,de ezt nem lehet így kijelenti,előbb próbálkozz,ismerd meg,aztán majd kiderül.
2013. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor leírom amit még kihagytam, kb dátumokkal, h ne legyen nagy kavar.


Aug 20: bejelöltem facen


Aug 23: utolsó munkanapom, visszajelölt, akkor találkoztunk a kérdésben leírtak szerint. Szintén ezen a napon, miután hazajöttem, írtam neki facen hogy még meg tud lepni + nyelvnyújtós szmájli.


Aug 24: megnézte az üzenetet, de semmi válasz


És most tartunk aug 30.-nál..és azóta sincs semmi.

2013. aug. 30. 15:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem volt eseménye facen mióta elolvasta az üzenetem, vagy legalábbis az adatlapja nem dobja ki, se a hírfolyamom.
2013. aug. 30. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy leírtad, már elég sokat tettél, és egyértelmű minden. Ha még ezek után is te keresnéd, az már túlzott rámenősség lenne. Persze nem baj, de ha ezt választod és mondjuk akarata ellenére ráerőlteted magad, akkor majd ne csodálkozz rajta, ha nem lesz hosszú életű kapcsolat és dob.


Nincs még olyan messze a múlt péntek. Lehet, hogy ég a vágytól, hogy keressen téged, csak tényleg annyi a melója, és kipihentebben szeretne "rádkészülni"....


Vagy pedig az is lehet, hogy nem jössz annyira be neki, csak jólesett neki a flört, és nem akar többet. Ekkor vagy elutasít és majd pofára esel, vagy pedig belemegy, és leszel neki egy rövidtávú numera...


Amit írtál abból ezeket tippelem, és én a helyedben várnék. De te tudod, ha te rámenősebb vagy, akkor lelked rajta!

2013. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utolsó, azt hiszem igazad van..csak annnnnnnyira rohadt érzés ez a "nem tudom" helyzet.
2013. aug. 30. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!