Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ember életében tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember életében tényleg csak egy igazi, nagy szerelem van?

Figyelt kérdés
Együtt voltam valakivel, akit életemben először úgy éreztem, hogy tényleg nagyon szeretek. Azóta jártam már mással is, de nem tudom elfelejteni, és ha alkalmam nyílna rá, biztosan visszamennék hozzá. Akik azóta voltak, őket is szerettem, de korántsem annyira, és minden nap eszembe jutott mellettük az a másik. Az ember életében tényleg csak egyszer szerelmes igazán?

2013. nov. 1. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:
enyémbe már volt kétszer szóval nem.
2013. nov. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen és a sör mindig ott lesz nekem.
2013. nov. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azt mondják 2-szer van igazi nagy szerelem, ezért is van hogy sok a válás mertha az első véget ér.. jön a másik
2013. nov. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ez tökre nem igaz, nekem is volt egy Nagy szerelmem, aztán véget ért, azt hittem soha nem lesz másik és tádá lett, na azóta az is véget ért :D De a lényeg, hogy nem csak egy van, de egy lesz, aki mellett majd megállapodsz.
2013. nov. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én meg azt hallottam, hogy az ember 3szor lehet életében szerelmes, ami maximum 7 évig tarthat. tehát ha jól csinálod, 24 évet szerelemben élsz le.


na de van erről sok elmélet, és nagy része hülyeség, de ami biztos, hogy nem csak egy igazi nagy szerelem van.

Sőt, ahogy jön a következő szerelem, az előző már nem is fog olyan nagynak tűnni utólag.

2013. nov. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Minden ember más, szóval nem hinném, hogy csak egyszer tud igazán nagyon szeretni valakit.:)
2013. nov. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
remélem nem.
2013. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!