Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány a munkahelyemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a munkahelyemen aki mindig odajön hozzám beszélgetni és midnig mosolyogni rám, szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 11:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Hihetetlennek tartom hogy tetszek neki mert ő gyönyörű én meg bűnronda vagyok!
2013. nov. 1. 11:29
 2/6 anonim ***** válasza:
És mi van ha ő szépnek lát?Ez a szerelem!
2013. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet hogy nem akar unatkozni, és te vagy a korosztályához megfelelő akivel beszélgetni tud.


ez még amúgy nem jelent semmit, nem kell beleképzelni semmit.

2013. nov. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 perfect li(f)e ***** válasza:
Nem feltétlen...Én is mindig beszélgetek a munkatársakkal és mosolygok rájuk, hiszen együtt dolgozunk, úgy gyorsabban,jobban telik az idő:) De persze ettől függetlenül lehet,hogy tetszel neki.
2013. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki akar csinálni. Lelkileg megtör és megutáltatja veled a munkahelyet, ő akarja a zsíros koncot magának.
2013. nov. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lazán kezd hogy rávezesd hogy te mennyire megérted meg hasonlók nyilván azért igaz háttér is legyen benne aztán farkald meg fektesd meg de csak keményen vagy ha nem ezt szeretnéd akkor rájöttél hogy ez szerelem és kész
2013. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!