Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszautasitás után ez jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasitás után ez jó "búcsúzás"?

Figyelt kérdés
visszautasitottak... pasi vagyok. De szeretném akkor jól lezárni, a lány is partner ebben. Ha azt mondom, "persze, megértem a döntésed és elfogadom, nem fogok újra próbálkozni. Remélem, hogy hamar találsz valakit, aki úgy szeret, mint én szerettelek volna. Bármi, amit csinálunk, barátként csinálunk, és külön jelezzük, ha nem. Ha bármi segitség kell bárhol, megtalálsz" ezt azért értékelni fogja a leányzó?
2013. nov. 1. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már visszautasított, nem mindegy?
2013. nov. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zotanbro ***** válasza:
igen biztos, ez egy szép lezárás.
2013. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ez mire jó? Csak rendesnek akarsz látszódni ezzel a szöveggel..
2013. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hogy valami barátság, vagy jó viszony megmaradjon, ne legyen neki kinos.
2013. nov. 1. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem terjengős, túl nyálas és felesleges. Kicsit kielemzem a mögöttes tartalmat.


"persze, megértem a döntésed és elfogadom..."


"Tele vagyok sértettséggel, remélem, ezt észreveszed és most rosszul érzed magad miatta, bűntudatod lesz és meggondolod magad"


--


"Remélem, hogy hamar találsz valakit, aki úgy szeret, mint én szerettelek volna"


"Remélem, észreveszed, hogy mennyire sz.rul jártál, amiért visszautasítottál. Ja, és meg vagyok sértve még mindig."


--


"Bármi, amit csinálunk, barátként csinálunk, és külön jelezzük, ha nem."


"Továbbra is nyomulni fogok, de ha kérdőre vonsz miatta, akkor rád kenem majd a felelősséget, amiért nem jeleztél egyértelműen időben"


--


"Ha bármi segitség kell bárhol, megtalálsz"


"Továbbra is ott fogok lihegni a sarkadban, és ugrásra készen várom, hogy rá legyél szorulva a segítségemre, hogy megmutathassam, milyen f,sza csávó vagyok"

2013. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!